MODA - TASARIMCILAR

Jeremy Scott 2016-17 Sonbahar-Kış

New York Moda Haftası’nda dün gerçekleşen defilelerden biri de Jeremy Scott’tu. Tahmin edildiği üzere yine renklerin ve desenlerin ağırlıkta olduğu bir koleksiyon ile Scott izleyenleri bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Jeremy Scott 2016-17 Sonbahar-Kış
Jeremy Scott 2016-17 Sonbahar-Kış
Sarı, mavi, turuncu tonlarının ağırlıkta kullanıldığı koleksiyonda hayvan desenleri özellikle göze çarpıyor. Pembe ve siyah inek desenli bir takım hayal edebilir misiniz? Scott etmiş…

Ortaya da yine kendine has tarzı ile sıra dışı bir koleksiyon çıkmış. Koleksiyonda dikkat çeken bir diğer unsur ise rengarenk yağmur botları, yine desenlerin ve detayların yoğun kullanıldığı kalın bel kemerleri… En şık ve seksi elbiselerin altına bile yağmur botu giydirerek yeni bir stilin habercisi oluyor aynı zamanda.

Gitar desenli elbise ve eteklerden, notalı etek büstiyer takımları… Saç spreyi ve kurutma makinesi gibi parçaların çizimlerinden kablolu telefonlara… Gezegenlerden çizgi film karakterlerine kadar pek çok akla gelmeyecek malzeme yine Jeremy Scott’un dehasında birleşiyor ve karşımıza çıkıyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler