MODA - TASARIMCILAR

JW Anderson’dan kurbağa terlikten sonra kurbağa el çantası geldi

Çılgın tasarımlarıyla tanınan JW Anderson’ın güvercin şeklindeki el çantası ve kurbağa şeklindeki terlikleri büyük ses getirmişti. Ünlü tasarımcı ilginç tasarımlarına bir yenisini ekledi: Kurbağa el çantası. Gerçek bir kurbağadan farksız olan çantanın ağzını açınca içine eşyalarınızı koyabiliyorsunuz

JW Anderson’dan kurbağa terlikten sonra kurbağa el çantası geldi

Farklı tasarımlar deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan JW Anderson; hem LOEWE, kendi adını taşıyan markası JW Anderson'da sınırları sürekli zorlamayı seviyor. Birleşik Krallık'ın son dönemdeki en başarılı isimlerinden biri olarak gösterilen ünlü tasarımcı; güvercin şeklindeki el çantası ve kurbağa şeklindeki terlikleriyle büyük ses getirmişti. Bu iki farklı tasarımı şimdi eğlenceli bir başka parça takip ediyor: Kurbağa el çantası.

İlk olarak bu Ocak ayında Milano'da JW Anderson'ın Srnbahad-Kış 2023 defilesinde görülen Kurbağa el çantası, Güvercin çantanın en iyi arkadaşı olacak şekilde tasarlandı. Her iki parçada da tasarımcının bu hiper-gerçekçi aksesuarları yaratmak için 3D baskı teknolojisini kullandığı görülüyor. Gerçek bir kurbağadan farksız olan çantanın alt tarafında, temel ihtiyaçlarınızı saklayabileceğiniz kırmızı boyalı bir boşluğu ortaya çıkarmak için açılan bir ağız bulunuyor. Çantanın ağzı mıknatıslarla kapanıyor. Son olarak çantanın üstünde ünlü tasarımcının kabartmalı bir logosu yer alıyor.

JW Anderson'ın Kurbağa el çantası 990 dolar etikete sahip.

Önceki ve Sonraki
Haberler