MODA - TASARIMCILAR

Kim ve Kanye’den çocuklara özel koleksiyon müjdesi

Kim Kardashian, Snapchat hesabı üzerinden paylaştığı kızı North West’in fotoğraf ve videolarıyla yeni koleksiyon müjdesi verdi. Kanye West ile birlikte tasarlayacakları çocuk koleksiyonunun ne zaman çıkacağı bilinmese de bugün duyurulan Yeezy Season 5 defilesine yetişip yetişmeyeceği tartışılıyor.

profil
BT Ekip
01.02.2017
Kim ve Kanye’den çocuklara özel koleksiyon müjdesi

Kardashian-West çifti, çocuk kıyafetleri tasarlayacaklarını duyurdu. Birkaç saat önce Kim Kardashian, kendi Snapchat hesabı üzerinden duyurduğu koleksiyon için “yakında” dedi. North West’in üzerinde bulunan yeşil manto, bir önceki Yeezy defilesinde tanıtılan mantonun çocuk versiyonu olarak yorumlanıyor. Bu durum da akıllara çocuk koleksiyonunun Yeezy markasının bir parçası olarak çıkarılacağını getiriyor. Reality show yıldızı, kızının üzerindeki parçaların kumaşını North’un seçtiğini söyledi.

Balmain’dan Olivier Rousteing ve Givenchy’den Riccardo Tisci gibi tasarımcılarla yakın arkadaş olduğu bilinen Kim Kardashian’ın tasarımlarında hangi markalardan izler görüleceği şimdiden merak konusu oldu. Eşi Kanye West’ten ayrılmak istediği iddialarını bu haberle bir kez daha yalanlamış olan Kardashian, acaba North ve Saint’in New York Moda Haftası’ndaki Yeezy podyumuna çıkmalarına izin verecek mi?

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog