Lacoste’tan yeni i̇koni̇k marka kampanyası: ‘Play Big’ (Büyük Oyna)

Lacoste bu yıl, büyük marka kampanyası ‘Play Big’ (Büyük Oyna) ile yeni zirveleri hedefliyor. ‘Play Big’ kampanyası için markanın canlı bir temsili olan dev bir Timsah’ı ön plana çıkarıyor. Efsanevi tenisçi Novak Djokovic de kampanya için bir Timsah’ın çenesi arasında poz veriyor

Lacoste’tan yeni i̇koni̇k marka kampanyası: ‘Play Big’ (Büyük Oyna)

2024'te Lacoste, cesur bir adımla moda sporunu yepyeni bir boyuta taşıyor ve Play Big adlı etkileyici yeni kampanyasıyla sanatsal bir yaklaşım sergiliyor.

İkonik Timsah logosundan asla vazgeçmeyen Lacoste, gücünü ve ileriye dönük vizyonunu bir kez daha ortaya koyuyor. Zamana ayak uyduran cesareti, ruhu ve tarzıyla evrilen bir marka olduğunu kanıtlıyor.

Tıpkı Timsah'ın sürekli hareket halinde olması gibi, Lacoste da hayranlarını kendi oyunlarını yaratmaya teşvik ederek dünyayı onların oyun alanına dönüştürmeye devam ediyor. ‘Play Big’, ikonik Timsah’ın etkisini genişleten güçlü bir çağrı niteliği taşıyor. Kampanya, her elçinin içsel cesaretini ve markanın durdurulamaz ruhunu kutluyor.

‘Play Big’ kampanyası için Lacoste, markanın canlı bir temsili olan dev bir timsahı ön plana çıkarıyor: Renkli, eğlenceli ve büyük; Lacoste'un becerisini ve zekasını mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Moda sporunun öncülerinden biri olarak Lacoste'un tenis sporuna atıfta bulunması; file, pamuklu polo ve triko gibi tekstil malzemelerini öne çıkararak belirleyici bir moda ve bilgi birikimi bağlantısı yaratmayı başarıyor. Bu nedenle, devasa timsah heykeli tamamen geleneksel tenis malzemelerinden yapılıyor.

‘Play Big’; kalp atışını, kendi alanında ilham verici bir figür olan ve her biri Lacoste'un özü olan cesaret, sınırsız yaratıcılık ve güveni somutlaştıran altı ikonik elçinin benzersizliği ve gücünde buluyor. Bu kampanyanın işaretçisi olan ikonik timsah, her bir elçiyle benzersiz şekillerde etkileşime girerek onların bireysel tarzlarını, kişiliklerini ve itici güçlerini yansıtıyor.

En çok Grand Slam şampiyonluğu olan Sırp tenis efsanesi Novak Djokovic, bir timsahın çenelerini rahatça ayırarak güçlü bir şekilde duruyor. Kendisini sporda eşi benzeri görülmeyen zirvelere taşıyan sakinliği, gücü ve korkusuzluğu sergileyen Djokovic'in rahat tavrı, korttaki benzersiz hakimiyetini yansıtıyor.

Teniste devrim yaratan bir güç olan Venus Williams, Timsah'ın açık çeneleri arasında eğlenceli bir pozda yakalanıyor. Onun sarsılmaz zarafeti ve mükemmelliğe olan bağlılığı, kendinden emin duruşuna yansıyarak, iki ikonik gücün hayattan daha büyük bir karşılaşmada bir araya gelmesinin gücünü simgeliyor. Venus, Timsah'a karşı sahadaki rakiplerine gösterdiği karizmanın aynısını sergiliyor.

Lacoste'un yeni 'Play Big' kampanyası, çeşitlilik içinde birliği, markanın zamansız değerlerini ve kalbinde yer alan ikonik timsahı kutlamakla kalmıyor, aynı zamanda yenilikçilik ruhunu korurken zengin mirastan yararlanmanın gururunu da vurguluyor. Bu kampanya, kendini yeniden keşfetme arayışında olan Lacoste için, ikonik timsahının gücünü, moda köklerini ve özellikle tenis alanındaki haklı yerini pekiştirmek için benzersiz bir fırsat sunuyor.

profil
BT Ekip
30.04.2024
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog