MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton’dan VIA Topluluğu için özel bir ürün: Pharrell Williams imzalı ‘VIA Varsity’ ceket

Louis Vuitton, en yeni koleksiyon ürününün üzerindeki perdeyi kaldırdı: Markanın bu yılın başlarında Sonbahar/Kış 2024 erkek podyumunda görünen fiziksel siluetin dijital bir versiyonu olan VIA Varsity Jacket… Tasarım, Pharrell Williams tarafından VIA için satışa sunulacak ilk hazır giyim parçası olma özelliğini taşıyor

profil
BT Ekip
26.04.2024
Louis Vuitton’dan VIA Topluluğu için özel bir ürün: Pharrell Williams imzalı ‘VIA Varsity’ ceket

Louis Vuitton, VIA topluluğu için sınırlı sayıda üretilen özel bir Varsity ceketi sunuyor. Bu eşsiz parça hem dijital, hem de fiziksel formlarda mevcut olup Erkek Kreatif Direktörü Pharrell Williams tarafından tasarlanan ve VIA için satışa sunulan ilk hazır giyim ürünü olma özelliği taşıyor.

Louis Vuitton'un 2024 Erkek Sonbahar-Kış defilesinde yer alan ‘VIA Varsity’ ceketi, adeta erkek hazır giyiminin sembolik bir siluetini temsil ediyor. Macera ve cesur kovboy ruhundan ilham alan bu deri ceketin bağcık ve ‘VVN’ renginin kullanımı gibi detayları, bu modeli yeni zirvelere taşıyor ve Maison'un yüksek zanaatkarlığını bir kez daha ortaya koyuyor. Süet geyik derisinden tasarlanan ceketin ana gövdesi, esnek deri kolları ve gösterişli düğmeleri, geleneksellik ve modernliğin mükemmel bir harmonisini temsil ediyor.

Yalnızca ‘VIA Treasure Trunk’ sahiplerinin erişebileceği, sınırlı sayıda üretilen ve 7900 Euro fiyat biçilen bu koleksiyon ürününün tanıtımı, 22 Nisan 2024 tarihinde sadece 200 adetlik sınırlı sayıda gerçekleştirildi. Louis Vuitton, dijital koleksiyonerleri Maison'un mirasını Pharrell Williams'ın yenilikçi çizgisiyle birleştiren bu çok özel tasarımı keşfetmeye davet ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog