MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton’un ikonik çantaları denim deseniyle buluştu

Louis Vuitton’un Onthego çanta, Speedy, Loop ve Dauphine modelleri gibi ikonik tasarımları, monogram jakarlı denim ile buluştu. Monogram ile süslenip yıkanmış denim görünümü, bu koleksiyon için özel olarak geliştirilen jakarlı dokuma tekniği ile elde edildi

Louis Vuitton’un ikonik çantaları denim deseniyle buluştu

Her kadının gardırobunun vazgeçilmezi olan denim, Louis Vuitton’un koleksiyonlarının da vazgeçilmez bir parçası. Denim özellikle monogram motifiyle birleştiğinde ortaya çıkan tasarım, Maison’un en favori parçalarını oluşturuyor. Bu sezon sık sık göreceğimiz zamansız desenler; şık ve kullanımı kolay deri ürünleri süslüyor.

Louis Vuitton’un Onthego çanta, Speedy, Loop ve Dauphine modelleri gibi ikonik tasarımları, monogram jakarlı denim ile buluşuyor. Monogram ile süslenip yıkanmış denim görünümü, bu koleksiyon için özel olarak geliştirilen jakarlı dokuma tekniği ile elde ediliyor. Bu yenilikçi yöntem, denim görünümünü mükemmel bir şekilde taklit etmenin yanı sıra, malzemeyi güçlü ve esnek hale getirip renklerin ve desenlerin de zamanla solmasını engelliyor.

Üst dikişinin deri bitişi, her bir modelin içinin de en az dışı kadar güzel olmasını sağlıyor. Astarın kumaşı çantanın dış tasarımının yansıması olduğu izlemini verecek şekilde tasarlanıyor.

1 Ocak 2022’de satışa sunulan koleksiyon hem yeni müşterilere, hem de Maison meraklılarına hitap ediyor. Lacivert renkte mevcut olan bu çanta ve küçük deri ürünlere ek üç büyüleyici model; Nano Speedy, Zippy cüzdan ve Micro Pochette pembe renk seçeneğine de sahip. Petit Noe, Square Bag, Dauphine Mini, Petite Malle ve Nano Speedy olmak üzere beş ikonik model ise yalnızca Çin’de satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog