MODA - TASARIMCILAR

Mezuniyet elbiselerine Dilek Hanif dokunuşu

Koton ve Dilek Hanif, ‘Dilek Hanif for Koton 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ için yeni sezonda da bir araya gelerek yaza merhaba dedi. 35 parçadan oluşan koleksiyon, bu sezon romantizm ve çarpıcı bir nostalji vadediyor.

Mezuniyet elbiselerine Dilek Hanif dokunuşu
Mezuniyet elbiselerine Dilek Hanif dokunuşu
Dilek Hanif for Koton 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu içinde yer alan ve ilhamını yaz gecelerinden alarak hazırlanan parçalar, uçuş uçuş kumaşlar ve eğlenceli bir renk uyumu ile dinamik bir imaj yaratıyor. 35 parçadan oluşan 15 Nisan'dan itibaren satışta olacak.

Dilek Hanif for Koton koleksiyonu mezuniyetlerin yaklaşması ve yaz düğünlerine hazırlıkların yavaş yavaş başlaması ile kıyafet arayışına girenler için farklı tercihler sunuyor.

Farklı dokulardaki kumaşların birleştiği koleksiyonda, desenler ve işlemeler bir arada kullanılıyor. Koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında yer alan, 3D etkisi ile canlanan çiçek desenli elbiseler maksi, midi ve mini boyları ile farklı ve romantik bir silueti feminenlikle buluşturuyor.

Bu sezon şifonlar, organze kumaşlar, crepler, jakarlar ve geceye parıltı katan parlak örme kumaşlar ön planda. Soft renklerin tercih edildiği koleksiyonda özellikle pembe, şeftali, bej, ekru, siyah ve beyaz tonları ana renk paletini oluşturuyor.

Sezonun çarpıcı rengi mercan da Dilek Hanif for Koton koleksiyonundaki yerini alıyor.  Özellikle omuz dekoltesinin öne çıktığı ve volan detaylarla zenginleşen mercan rengi elbiseler, mezuniyetlerin ve en şık davetlerin aranılan, favori parçası olmaya aday.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog