MODA - TASARIMCILAR

Michael Kors, ilk çocuk koleksiyonunu satışa çıkardı

Lüks giyim markası Michael Kors, ilk kez çocuklar için bir koleksiyon hazırladı. 4-14 yaş arası kız çocukları için giyim ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonda, markanın kadın giyim koleksiyonundan ilham alınmış

Michael Kors, ilk çocuk koleksiyonunu satışa çıkardı

Michael Kors, Fransız lüks çocuk markası Children Worldwide Fashion (CWF) ile birlikte hazırladığı ilk çocuk giyim koleksiyonunu çıkardı. 19 Nisan'da online ve mağazalarda tüketiciyle buluşan koleksiyon, 4-14 yaş arası kız çocukları için giyim ve aksesuarlardan oluşuyor.

Koleksiyondaki, Michael Michael Kors kadın koleksiyonundan ilham alınarak hazırlanan parçalar, markanın MK logosunu taşıyan spor kıyafetleri içeriyor. Koleksiyonda jarse elbiseler, polar etekler, çiçekli kıyafetler, mayolar ve kalp şeklinde, çapraz askılı çanta gibi aksesuarlar yer alıyor. Michael Kors, koleksiyonla ilgili yaptığı açıklamada, çocuk serisinin bu yıl içinde kız bebek ve yürümeye başlayan çocuk boyutlarını da içerecek şekilde genişletileceğini söyledi.

Michael Kors, koleksiyonun lansmanını kutlamak için New York, Dubai, Paris ve İspanya gibi ülkelerdeki belli başlı mağazalarında, İbiza'da çekilen ve kampanyanın jet set hissini yansıtan kampanya fotoğraflarından ilham alan bir dünya yaratacak ve konuklarını maceraya sürükleyecek.

Michael Kors çocuk giyim koleksiyonu; Galeries Lafayette, Zalando ve Ounass gibi mağazaların yanı sıra CWF dağıtım noktalarında ve markanın internet sitesinde de satılacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler