MODA - TASARIMCILAR

Miu Miu 2024 Yaz koleksiyonu asi bir şıklık sunuyor

Miu Miu 2024 Yaz koleksiyonu, geleneksel yazlık kombinlerin mükemmelliğine asi ve dağınık bir şıklık ifadesi ekliyor. Koleksiyonda; keten dokular, takımlar, kare baskılar, denimler, çiçekli elbiseler, düz kesim pamuk gömlekler, jarse polo üstler ve tenis etek tezatlıkları dikkat çekiyor

profil
BT Ekip
10.05.2024
Miu Miu 2024 Yaz koleksiyonu asi bir şıklık sunuyor

Miu Miu 2024 Yaz koleksiyonu ile zamansız güzelliği ve arketip kıyafetleri yeniden yorumlarken çağdaş bakış açısıyla burjuvazinin çekiciliğini ve ebedi zarafeti kutluyor.

Geleneksel yazlık kombinlerin mükemmelliğine asi ve dağınık bir şıklık ifadesi ekleyen koleksiyonda keten dokular, takımlar, kare baskılar, denimler, çiçekli elbiseler, düz kesim pamuk gömlekler, naylonlar, jarse polo üstler ve tenis etek tezatlıkları kombinleniyor. İnsana ait olanın ve bilinçli olarak yapılan yanlışların izlerini benimsercesine, özgün ve bireysel olanın güçlendirilip parlamasına izin veriliyor.

Güç ve karakter güzelliğinin ön plana çıktığı çekimler, New York'ta yaşayan sanatçı Richard Kern tarafından yaşayıp çalıştığı portre çalışmalarının devamı niteliğinde kendini gösteriyor. Çok yönlü bir ekiple çekilen kampanyada model Amelia Gray Hamlin, oyuncu Jasmin Savoy Brown, sosyal medya içerik üreticisi Emma Chamberlain ve şarkıcı Angel Haze ile Lexie Liu yer alıyor. Her bir isim; mutfak, oturma odası, duş gibi hem özneleri hem de gardıroplarını gerçek dünyaya sıkıca yerleştiren samimi ve yaşanmış ev içi bir fonda fotoğraflanıyor.

Miu Miu 2024 Yaz hazır giyim koleksiyonuna adanmış Miu Miu Yaz mayo ve plaj giyim kapsül koleksiyonunda bikini ve mayolar, baskılı eşarp üstler ve içlik tarzı etekler, şişkin microminiler ve güneş ışığı tonlarında ince gömlekler bulunuyor.

Miu Miu Yaz koleksiyonu aksesuarları arasında doğal hasır ve pamuklu tığ işi örgüden yapılmış Wander çanta, hasır ve çizgili pamuklu tığ işi örgüden tote çanta ve sepetler, mini çantalar ve doğal ve beyaz rafyadan Ivy çanta yer alıyor. Ayakkabılar arasında Rivière sandaletler, gündelik ayakkabılar ve ebedi favoriler olan Church’s x Miu Miu ve New Balance x Miu Miu koleksiyonundan spor ve şık ayakkabılar bulunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog