MODA - TASARIMCILAR

Miu Miu Sonbahar/Kış kampanyası Emrata ve Sydney Sweeney gibi yıldızları buluşturuyor

Miuccia Prada'nın hazırladığı Sonbahar/Kış 2022 Miu Miu koleksiyonunun kampanya çekiminde, bir önceki sezon başlayan içgüdü ve gerçeklik ilhamı, ünlülerin doğal portreleriyle vurgulanıyor. Kampanyada; Emrata olarak bilinen Emily Ratajkowski, Sdyney Sweeney, Emma Corrin, Demi Singleton gibi isimler yer alıyor

Miu Miu Sonbahar/Kış kampanyası Emrata ve Sydney Sweeney gibi yıldızları buluşturuyor

Miu Miu, Sonbahar/Kış 2022-2023 koleksiyonu için hazırlanan yeni kampanyasında; alışık olduğumuz cinsiyet rollerinden uzak duran, genç, dinamik, asi ve özgür tutumu ile benzer fikirdeki bireyleri bir araya getiren bir duruş sergiliyor. Miu Miu, klişeleri yıkarak; incelikte bir kuvvet, şefkatte bir güç, gençlikte ise bir bilgelik bulunabileceğini gösteriyor.

Kampanya fotoğrafları, bu kavramı yansıtan farklı kimlikleri, kişilikleri ve yaratıcılığı sergileyen çok çeşitli bir oyuncu kadrosu ile çekildi. Kadroda; televizyon ve sinema yapımlarıyla tanınan İngiliz oyuncu Emma Corrin, iki kez Emmy’ye aday gösterilen oyuncu Sdyney Sweeney, Emrata olarak bilinen Amerikalı oyuncu, model, yazar, kadın hakları savunucusu ve aktivist Emily Ratajkowski, ‘Kral Richard’ filminde genç Serena Williams rolüyle uluslararası beğeni toplayan ve Emmy’ye aday gösterilen Amerikalı oyuncu, şarkıcı ve dansçı Demi Singleton, model Maty Drazek, Amber Later ve Jade Rabarivelo yer alıyor. Modeller Maty, Amber ve Jade aynı zamanda 2022 Sonbahar/Kış Miu Miu şovunda podyumda yürümüştü.

Tyrone LeBon tarafından fotoğraflanan kampanyada, göz alıcı ve isyankar bir duruş sergileniyor. Portreler, ana odağı olan bireylerin ruh hallerini, mimiklerini ve daha önemlisi duygularını ve kıyafetlerle kendilerini nasıl ifade ettiklerini yansıtıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog