MODA - TASARIMCILAR

Oleg Cassini'den yeni koleksiyon

Oleg Cassini, Kreatif Direktörü Viola Chan’in özel olarak hazırladığı Kaleidoscopic Dreams isimli Premum Line koleksiyonu İstanbul'da tanıtıldı.

Oleg Cassini'den yeni koleksiyon
Oleg Cassini'den yeni koleksiyon
Bir kraliyet düğünü atmosferinde geçen davette her detay özel koleksiyonun ihtişamlı ve asil karakterini yansıtıyordu.

Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan, marka için çok özel bir Premium Line hazırladı. Chan’in birikimini ve kişisel dokunuşunu katarak oluşturduğu bu koleksiyonun ismi Kaleidoscopic Dreams.

“Kaleidoscope” Antik Yunan dilinde, güzellik (kalos), biçim (eidos) ve incelemek (skopeo) kelimelerinin birleşiminden oluşuyor ve ‘güzel biçimleri keşfetme’ anlamına geliyor. İsmine uygun şekilde, gösterişli, görkemli, feminen ve asil bir havaya sahip koleksiyon, geleneksel el işçiliği kullanılarak özenle hazırlanmış ve çağdaş öğelerle zenginleştirilerek tasarımlara zamansız bir tarz kazandırılmış. Viola Chan, hem gelinlik hem de abiye tasarımlarını içeren bu koleksiyonu özgüvenli, modayı takip eden, çekici, cazibeli, özgür ve sofistike bir kadını düşünerek tasarladığını belirtiyor. 

Düşük omuzlu ve derin göğüs dekolteli parçaların arasında dantel ve payet işlemeli siyah abiye parçalar gelinlikler kadar ilgi çekti. 

Önümüzdeki sezon evlenmeyi düşünen gelin adayları Oleg Cassini'nin bu yeni koleksiyonunu inceleyebilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog