MODA - TASARIMCILAR

Türk Bee Goddess mücevherleri, Emily in Paris dizisinde ışıldıyor

Ece Şirin imzalı Bee Goddess'ın tılsım mücevherleri, Netflix’in popüler dizisi ‘Emily in Paris’ dizisinde ışıldıyor. Şirin’in diziye özel hazırladığı 30 parçalık koleksiyondaki mücevherler, kendi gücünü ve ışığını üzerinde taşıyan kadınların hikayesini güçlendiren tılsımlar olarak öne çıkıyor

Türk Bee Goddess mücevherleri, Emily in Paris dizisinde ışıldıyor

Daha önce ‘Cinderella’ filminin başrolü Camilla Caballo ile hayallerinin peşinden koşan kadının gücünü kutlayan Bee Goddess mücevherleri, son olarak ‘Emily In Paris’ dizisi ile global iş birliklerine bir yenisini daha ekledi.  Hollywood’un ünlü kostüm tasarımcılarının radarına ilk defa ‘Cinderella’ filminde Camilla Caballo için tasarladığı koleksiyon ile giren Ece Şirin, ‘Emily in Paris’ dizisi için de özel bir davet ile 30 özel tasarımdan oluşan bir koleksiyon hazırladı. Bu koleksiyondaki tüm tasarımlar, kendi gücünü ve ışığını üzerinde taşıyan kadınların hikayesini güçlendiren tılsımlar olarak öne çıkıyor.

Bee Goddess markasının kurucusu ve tasarımcısı Ece Şirin; kadını güçlendiren marka felsefesi ve evrensel tılsım mücevher tasarımları ile kendi destanını yazmak üzere kahramanlık yolculuğuna çıkmış, kendine inanan ve hayallerinin peşinden giden tüm kadınları kendi ışığını keşfetmeye davet ediyor. ‘Emily in Paris’ dizisinin ana karakteri ‘Emily’ de modern zamanların güçlü kadın karakterini en iyi yansıtan kahramanlardan biri. Bee Goddess mücevherleri de dizide, güçlü temalar olarak ortaya çıkan bireysel ifadenin, sevginin, bilgeliğin ve cesaretin sembolleri olarak ortaya çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog