MODA - TASARIMCILAR

Ünlüler yatırım için bu markayı tercih ediyor: Destree

Modern ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken ve 2016 yılında kurulmasına rağmen hızla büyüyen Parisli hazır giyim ve aksesuar markası Destree, ünlülerden de büyük ilgi görüyor. Jessica Alba, Beyoncé, Gisele Bündchen, Gabriela Hearst, Rihanna ve Reese Witherspoon gibi isimler, markanın yatırımcıları arasına girdi bile

Ünlüler yatırım için bu markayı tercih ediyor: Destree

Son dönemde ünlü isimlerin yatırım yapmasıyla gündeme gelen ve hızla büyümeye devam eden Parisli hazır giyim ve aksesuar markası Destree, şimdiden büyük bir takipçi kitlesi edindi. 2016 yılında Laetitia Lumbroso ve LVMH Arnault Ailesi’nden Géraldine Guyot tarafından kurulan markaya; Jessica Alba, Beyoncé, Gisele Bündchen, Gabriela Hearst, Rihanna ve Reese Witherspoon’un yanı sıra risk sermayedarı Amy Griffin, Glossier'in kurucusu Emily Weiss ve iş kadını Carmen Busquets gibi isimler yatırım yaptı. Markanın son yatırımcısı, Vogue Çin eski genel yayın yönetmeni Angelica Cheung’un başında olduğu Sequoia Capital China oldu. Cheung, "Destree'yi ilk olarak, sanatsal ve tanınabilir tasarımlara sahip özgün koleksiyonları nedeniyle fark ettik" dedi. Sequoia Capital China’nın sağladığı finansman; şirketin personel, dijital pazarlama ile Paris, New York, Çin, Japonya gibi ülkelerdeki perakende varlığı açısından genişlemesine olanak sağlayacak.

Sıra dışı modernliği ve taklit edilemez sanatıyla beğeni toplayan Destree, asimetrik yapıdan ve anında fark edilebilen geometrik vurgularıyla dikkat çekiyor. Marka, genişleme stratejisinin bir parçası olarak, önümüzdeki Haziran ayında Paris'teki Le Bon Marché'de bir konsept mağaza açmayı planlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog