MODA - TRENDLER

Ev giyiminde dikkat çeken 7 koleksiyon

Hepimizin evlerde olduğu bu dönemde, bir yandan kameralı görüşmeler ve toplantılar diğer yandan durmaksızın devam eden ev işleri konforu ve stili bir arada sunan koleksiyonları hayatımızın merkezine getirdi.

profil
BT Ekip
01.05.2020
Ev giyiminde dikkat çeken 7 koleksiyon

Hays 'cupro' kumaş tercihi ile dikkat çeken bir marka. Cupro kumaş pamuğun saflaştırılması ile elde edilen ipeksi dokuda yumuşak ve kaygan yağlı bir dokusu olan bir kumaş türü. Kumaş içerisinde ve  ürünün tüm üretim proseslerinde hiçbir protein bulunmadığı / kullanılmadığı için V-Label sertifikası ile dünyanın ilk vegan kumaşı olarak seçildi. Hayss ürünleri bu sertifika etiketi ile gönderiliyor.  Aynı zamanda dokusu ile ipeğe en yakın alternatif kumaş olması ve nem transfer özelliği sayesinde terlemeyi önleyerek cildinizin nefes almasını sağlıyor. Tüm bu özelliklerinden dolayı hem doğa hem de insan dostu bir kumaştır. Tüm online siparişlerin içerisine ise 1 yıldır ücretsiz kedi köpek maması ekleniyor. 


Kadın, erkek ve çocuklar için ev giyim (pijama takımı, şortlu takım, kapri takım, gecelik, sabahlık, 3’lü takım, pijama altı), iç giyim ve günlük giyim segmentinde ürünleri mevcut olan markanın kendi içerisinde; Gizzey ve Zey adlı 3 farklı markası var. Gizzey, günlük giyim markası olurken, Zey ise en yeni markaları, bu markada yine ev giyim segmentinde ürünleri mevcut. Diğer markalarına göre daha genç yaşa hitap ediyor ve daha ekonomik ürünler içeriyor. Sevim ise bu markanın lokomotif markası olarak yer alıyor. 


Evlerimizden çalıştığımız bu dönemde, görüntülü konuşmalar iş hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmayı sürdürüyor. Kamerada gerektiği kadar şık görünürken ev konforundan ödün vermemek için Network'ün sezon koleksiyonuna göz gezdirin!


Pijama denince ilk akla gelen markalardan olan Penti, konforlu sweatshirtlerden çekici şort takımlarına kaar pek çok alternatif sunuyor. 


Romantik parçaların yaratıcısı olan Suwen'in modern ve yalın bir çizgide tasarladığı pijama set koleksiyonu ev giyim stilinin öne çıkan parçalarına imza atıyor. Ev içinde daha rahat ve konforlu olmanızı sağlayan pijama set seçeneklerini, yaz kış değerlendirebilirsiniz. Üstelik Suwen pijama takımları, kaliteli kumaş seçenekleri ile ruh halinizi ve görselliğinizi de destekliyor. 


Moda tarihine, Seersucker kumaş, Madras kumaş, non-iron (ütü gerektirmeyen) gömlek ve orijinal polo düğme yaka gömlek gibi ikonikleşmiş inovasyonlarıyla imzasını atan Brooks Brothers yüksek kumaş kalitesinde pijama modelleri ile fark yaratan bir marka. Web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. 


Trendyol, polar pijama takımlarından satene, yazlık kışlık pek çok alternatif ile trendleri yakalayan koleksiyonlar sunuyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler