MODA - ÜNLÜLER

Alexander McQueen'in yeni çantası The Slash Bag’in kampanya yüzü Kaia Gerber

Son dönemin gözde modellerinden Kaia Gerber, Alexander McQueen’in Knuckle ailesine eklediği yeni çantası The Slash Bag için hazırlanan kampanyanın yüzü oldu. Gerber’in rol aldığı kampanya filmi insanın teknolojiyle ilişkisine dikkat çekiyor

Alexander McQueen'in yeni çantası The Slash Bag’in kampanya yüzü Kaia Gerber

Alexander McQueen, ikonik Knuckle ailesinin yeni çantası The Slash Bag için hazırladığı kampanyada insan ve teknoloji arasındaki birlikteliğe vurgu yapıyor.

Başrolünde Kaia Gerber'in yer aldığı, Glen Luchford’un yönettiği kampanya, fütüristik bir manzara içinde insan duygularını keşfe çıkıyor.

Kampanya filminde Gerber, omzunda kırmızı renkteki The Slash çantasıyla bir odaya girerken görülüyor. Esmer güzel, kendisine benzeyen bir kafayı keşfederken görülüyor.

İlkbahar/Yaz 2023 Pre Kadın Koleksiyonu’nun yeni çantası The Slash Bag, ikonik McQueen Knuckle tutacağı ve kurukafa motifi gibi modaevinin imza niteliğindeki pek çok ögesini taşıyor Dolgulu deriden üretilen keskin kesimli yırtmaçlı gövde, modaevinin parçalı ve yırtmaçlı dikim tekniğinden ilham alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler