MODA - ÜNLÜLER

Balmain’in yeni kampanyasının yıldızı Gisele Bündchen

Balmain, başrolünde Gisele Bündchen’in yer aldığı Bahar 2024 kampanyasıyla bizi etrafımızı saran neşeyi, güzelliği ve sevgiyi kucaklamaya davet ediyor. Kampanya aynı zamanda Balmain’in yeni Jolie Madame çantasını da öne çıkarıyor ve markanın yüzyılın ortasındaki savaş sonrası tasarımlarına gönderme yapıyor

profil
BT Ekip
25.06.2024
Balmain’in yeni kampanyasının yıldızı Gisele Bündchen

Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing, Bahar 2024 koleksiyonunda; markanın kurucusu Pierre Balmain’den ve onun bahçelerle couture tasarımlara olan sevgisinden ilham alarak güllerden oluşan bir kolaj sunuyor. Koleksiyon; sevginin, güzelliğin ve neşenin gücünü, yani herkesin hayatında daha fazla yer bulması gereken unsurları kutluyor.

Koleksiyon için hazırlanan kampanyanın merkezinde ise efsanevi model Gisele Bündchen yer alıyor. Nefes kesen güzelliği ile tanınan Brezilyalı süper model, koleksiyonun ruhunun vücut bulmuş hali olarak karşımıza çıkıyor. Bündchen’in ışıltısı kampanyayı çarpıcı kılıyor ve bize güvenin dönüştürücü gücünü hatırlatıyor.

Olivier Rousteing, kampanya için hazırladığı vizyonu hayata geçirmek için, Balmain’in Sonbahar 2023 kampanyasında da yeteneğini sergileyen ünlü fotoğrafçı Rafael Pavarotti ile iş birliği yaptı. Pavarotti’nin sanatsal duyarlılığı koleksiyonun özünü tamamlıyor ve bizi güllerin hüküm sürdüğü bir dünyaya taşıyan bir dizi çarpıcı görüntü yaratıyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında Balmain’in yüzyıl ortası siluetine saygı duruşunda bulunan lüks bir aksesuar olan yeni Jolie Madame çantası da yer alıyor. Bu fütüristik tasarım, kauçuk gibi şaşırtıcı şekil ve malzemeleri Paris’in en iyi couture işçiliğiyle kusursuz bir şekilde harmanlıyor. Jolie Madame çantası, Olivier Rousteing’in yenilikçi ruhunu ve markanın mirasını onurlandırırken sınırları zorlama konusundaki kararlılığını da kanıtlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler