Cartier'nin yeni saat kampanyasının yıldızları Rami Malek ve Catherine Deneuve

Lüks saat markası Cartier tarafından 25 yılı aşkın bir süre önce yaratılan Tank Française modelinin yeniden yorumlanması şerefine bir film çekildi. Guy Ritchie’nin yönettiği filmin başrollerinde ise kendi kuşağının en sıra dışı oyuncularından biri olan Rami Malek ile Fransız sinema ve stil efsanesi Catherine Deneuve yer alıyor

Cartier'nin yeni saat kampanyasının yıldızları Rami Malek ve Catherine Deneuve
Cartier'nin yeni saat kampanyasının yıldızları Rami Malek ve Catherine Deneuve

Cartier’nin en ikonik saatlerinden biri olan Tank Française, yaratılışından 25 yılı aşkın bir süre sonra, markanın ikonik tasarımına sadık kalarak çizgilerini radikalleştirmesiyle yeniden ilgi odağı oldu. Yeni Tank Française, klasisizm ile modern cazibe arasında bir yerde, zarafetini hiç kaybetmeden zamanla nasıl gelişilebileceğinin bir kanıtı olarak karşımıza çıkıyor.

Bu ikonik saatin hakkını vermek için bir film çekildi. Paris’te, sinematografik referanslarla çekilen film, geçen zamana zarif bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda; yaratıcı kurgusu ve benzersiz hız anlayışıyla tanınan İngiliz film yapımcısı ve yönetmen Guy Ritchie oturuyor. Filmin başrolünü ise Tank Française ile birlikte, kendi kuşağının en sıra dışı oyuncularından biri olan Rami Malek ile Fransız sinema ve stil efsanesi Catherine Deneuve yer alıyor.

Film, bir şans hikayesini, kaderin oynadığı çoğu zaman komik oyunları ve sıra belirli insanlar arasında görünen karmik bağları anlatıyor. Rami Malek ve Catherine Deneuve filmde, farklı dönemlerde III. Alexandre Köprüsü'nden geçerken şakacı bir şekilde buluşuyorlar ve bir suç ortaklığı anı yaratıyorlar.

Cartier Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Arnaud Carrez, filmle ilgili şunları söylüyor: "Bu film, Cartier'nin saatçilik vizyonunun ve kreasyonlarının zamansızlığının bir ifadesidir. Geçmişin ve bugünün gerçek bir ikonu olan Tank Française'in görüntüsünde, geçmiş ve bugünün birleştiği bir zamanda yolculuktur. Aynı zamanda, Tank ve Catherine Deneuve tarafından sembolize edilen Fransız stili ile Rami Malek'in harika bir şekilde aktardığı avangart, özgür ve efsanevi sinemanın buluşması da diyebiliriz."

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog