MODA - ÜNLÜLER

Dolce & Gabbana’nın yeni kampanyasının yıldızı ünlü aktör Colin Farrell

İrlandalı ünlü aktör Colin Farrell, İtalyan moda evi Dolce&Gabbana’nın yeni kişiye özel hizmet kampanyasının yüzü oldu. Sartoria hizmeti, randevu üzerine dünyanın her yerindeki seçkin Dolce&Gabbana butiklerinde, müşterinin evinde veya ofisinde veriliyor

profil
BT Ekip
29.05.2024
Dolce & Gabbana’nın yeni kampanyasının yıldızı ünlü aktör Colin Farrell

Dolce&Gabbana, müşterilere benzersiz ve özel parçalar yaratma fırsatı sunan kişiye özel hizmete yönelik yeni Sartoria kampanyasının yıldızı olarak ödüllü aktör Colin Farrell’ı duyurdu.

Colin Farrell, yeni kampanyanın yüzü olmasıyla ilgili şunları söyledi: “Dolce&Gabbana Sartoria takım elbisesinde detaylara verilen önem benzersizdir. Büyük bir yaratıcılık ve tutkuyla hayata geçirilen bu takım elbiseler, güzel sanatlar olarak hayat buluyor. Sartoria aracılığıyla Dolce&Gabbana ailesiyle ilişkimi sürdüreceğim için heyecanlıyım.”

Kişiye özel üretim, Dolce&Gabbana erkek giyiminin ruhudur; zanaatkarlık geçmişini, renklerin, kesimlerin, stilin incelikli bir incelemesini ve oranlara, hacimlere ve kumaşlara odaklanmayı sürdürür. Ölçüye göre üretilen tüm kreasyonlar, kalite ve zanaatkar çalışma ilkelerini paylaşır ve sonuçta rafine, kişiselleştirilmiş ve iyi düşünülmüş bir ürün ortaya çıkar.

Sartoria hizmeti, randevu üzerine dünyanın her yerindeki seçkin Dolce&Gabbana butiklerinde, müşterinin evinde veya ofisinde veriliyor. Randevu, seçkin butikler aracılığıyla telefonla ve çevrimiçi olarak DolceGabbana.com adresinden alınabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler