MODA - ÜNLÜLER

Gigi Hadid, Miu Miu’nun yeni çanta kampanyasında 1930’lar havası estiriyor

Miu Miu, Arcadie ve Wander çanta kampanyası için fotoğrafçı Steven Meisel ve top model Gigi Hadid'le ile yeniden bir araya geldi. Meisel, başrolünde Hadid’in yer aldığı, İngiliz fotoğrafçı Yevonde'nin stilize çalışmasından ilham alan ve 1930’lar havası taşıyan bir kampanya hazırladı

profil
BT Ekip
12.04.2024
Gigi Hadid, Miu Miu’nun yeni çanta kampanyasında 1930’lar havası estiriyor

Miu Miu'nun retro ihtişamını çağrıştıran 2024 İlkbahar-Yaz çanta kampanyasında Gigi Hadid başrolde. 1930’larda moda olan bob tarzı yapılmış saçlarıyla süper model, ünlü fotoğrafçı Steven Meisel'in çektiği bir dizi portrede Arcadie ve Wander çantalarıyla poz veriyor.

İngiliz fotoğrafçı Yevonde'nin stilize çalışmalarından ilham alan kampanya, günümüz modasıyla 1930'lardan ilham alan klasik portreciliğin bir karışımını sunuyor. Matelassé derisinden lüks bir şekilde üretilen çantalar, gün batımının zenginliğini çağrıştıran canlı turuncu, sarı ve kahverengi tonlarında sunuluyor.

Miu Miu'nun renk seçimi, aksesuarları ön plana çıkarıyor ve arka plandaki pastel ve ombre tonlarına karşı rüya gibi, nostaljik bir hava yaratıyor.

Stilist Lotta Volkova, el çantalarını retro esintili bir dizi takımla tamamlıyor. Yumuşak hırkalardan boyundan bağlamalı elbiselere ve yakalı tasarımlara kadar her parça aksesuarlarla sinerji oluşturuyor.

Kampanya, Gigi Hadid'in saç modelinin yumuşak dalgalarına benzer yapısıyla Arcadie çantayı ustaca sergiliyor. Zarif tavrıyla Wander çanta ise kahverengi bir ceketin özel inceliğiyle kusursuz bir şekilde eşleşiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler