MODA - ÜNLÜLER

Jenna Ortega, Dior Jewelry'in Rose des Vents kampanyasında göz kamaştırıyor

Genç oyuncu Jenna Ortega, daha önce Gris kokusunun kampanyasında yer aldığı Dior’un bu kez de mücevher koleksiyonu Rose des Vents için hazırlanan kampanyanın yıldızı olarak karşımızda

Jenna Ortega, Dior Jewelry'in Rose des Vents kampanyasında göz kamaştırıyor

 

‘Wednesday’ dizisiyle yıldızı parlayan Jenna Ortega, Dior ile iş birliğine devam ediyor. Kısa süre önce Gris Dior kokusunun yüzü olarak karşımıza çıkan ve oyunculuktan yapımcılığa uzanan bir portföye sahip olan Ortega’nın çok yönlü yeteneği, onu marka için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Ve Jenna Ortega, şimdi de Dior Jewelry'in Rose des Vents kampanyasının yıldızı olarak karşımızda. Tyler Mitchell'in görüntülediği kampanya, Ortega'yı modernlik ve klasik Fransız şıklığının birleşimiyle sergiliyor.

Genç yıldız kampanya görsellerinde, Dior'un uzun süredir mücevher kreatif direktörlüğünü yapan Victoire de Castellane'nin tasarımı Rose des Vents Tribales küpeleri takıyor. Küpeler; pusula gülü baklava deseni, değerli taşlar ve bir dizi parlak pavé pırlanta içeren, ters çevrilebilir bir motifa sahip. Kampanya fotoğraflarında, genç oyuncunun küpenin yanı sıra koleksiyonda yer alan kolyeler, yüzükler ve bileklikleri de taktığı görülüyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler