MODA - ÜNLÜLER

Messi, Louis Vuitton’un yeni seyahat kampanyasında başrolde

Futbolun efsanevi isimlerinden Lionel Messi, Louis Vuitton’un Horizon bavul koleksiyonu için hazırladığı kampanyada rol aldı. Messi, kampanya için bir havaalanı terminalinde objektif karşısına geçti

Messi, Louis Vuitton’un yeni seyahat kampanyasında başrolde

Louis Vuitton, Marc Newson tarafından tasarlanan Horizon bavul koleksiyonu için, futbolun efsanevi isimlerinden Lionel Messi'nin rol aldığı, ‘Horizons Never End’ adında heyecan verici bir seyahat kampanyası hazırladı.

Lionel Messi, kampanyayı tek yol arkadaşı olarak Horizon bavuluyla başlatıyor. Moda fotoğrafçısı ve film yapımcısı Glen Luchford tarafından çekilen bir dizi fotoğrafta, futbol efsanesi bir havaalanı terminalinde oturmuş, bacaklarını Horizon tekerlekli kabin çantasına uzatmış olarak görünüyor. Başka bir karede Messi, havaalanı asfaltındaki uçakların arasına yerleştirilmiş ikonik bir Louis Vuitton bagajının üzerinde oturuyor ve Horizon valiziyle birlikte yeni maceralara atılmaya hazırlanıyor.

Zamanımızın en etkili endüstriyel tasarımcılarından biri olan Marc Newson, 2014'ten beri Louis Vuitton'un seyahat sanatını yeniden şekillendirmesine yardımcı oluyor. İlk kez 2016'da piyasaya sürülen ve Marc Newson'ın artık ikonik hale gelen Horizon koleksiyonu; ustaca tasarımı, dayanıklılığı ve üstün işlevselliğiyle Louis Vuitton'un valiz ailesinde gerçek bir kilometre taşı oldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler