MODA - ÜNLÜLER

‘Saltburn’ oyuncusu Barry Keoghan, OMEGA'nın yeni marka elçisi seçildi

Geçen yıla damga vuran filmlerden ‘Saltburn’deki tartışmalı rolüyle adından söz ettiren oyuncu Barry Keoghan, OMEGA’nın yeni koleksiyonu Speedmaster Moonwatch Bi-Colour’ın yüzü oldu

profil
BT Ekip
10.06.2024
‘Saltburn’ oyuncusu Barry Keoghan, OMEGA'nın yeni marka elçisi seçildi

Aktör Barry Keoghan, saat markası OMEGA’nın marka elçisi seçildi ve Speedmaster Moonwatch Bi-Colour koleksiyonunun lansman yüzü olarak görev almaya başladı. Her ne kadar bu, Keoghan ve OMEGA'nın ortaklığının resmi lansmanı olsa da, Akademi Ödülü sahibi ünlü oyuncu uzun süredir markanın bir hayranı, hatta Met Gala'da 1930'lardan kalma Lépine ‘Sideros’ cep saatini takmıştı.

OMEGA Speedmaster Moonwatch, onlarca yıldır astronotların tercihi oldu ve hatta her aya inişte rol oynadı. Ünlü saaten yeni çift renkli makyajı, iki malzemeyi birleştiren kontrast bir stile sahip: Paslanmaz çelik ve 18K ‘Moonshine’ altın. Gümüşi kadran, OMEGA Ceragold takimetre ölçeğine sahip siyah seramik bir çerçeveyle çerçevelenirken, kontrast oluşturan alt kadranlar da galvanik 18K Moonshine Gold renginde sunuluyor. Başka bir renk grubunda ise pembe altından yararlanılmış ve alt kadranlar arka planda sunulmuş ve saatin tüm kadranında kullanılmış.

İş birliği, geçen yıl muazzam bir yükseliş yaşayan Barry   Keoghan’ın yakaladığı başarılardan sadece biri. Ünlü oyuncu, ‘Saltburn’ filmindeki tartışmalı rolünün yanı sıra şarkıcı Sabrina Carpenter’la yaşadığı ilişkiyle de adından söz ettirmişti.

Her bir modeli 18.100 dolarlık etikete sahip Speedmaster Moonwatch Bi-Colour koleksiyonu, seçkin OMEGA butiklerinde satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler