MODA - ÜNLÜLER

Serenay Sarıkaya, Mavi ile birlikte ‘Biraz jean mi konuşsak?’ diyor

Jean modasının ikonları Mavi ve Serenay Sarıkaya, birlikteliklerinin 10. yılını ‘Biraz jean mi konuşsak?’ reklam kampanyasıyla kutluyor. Güzelliği, kendine has muhteşem enerjisi ve tarzıyla gerçek bir jean ikonu olan Serenay Sarıkaya, izleyiciyi denim dünyasında heyecanlı bir yolculuğa çıkarırken jean tutkunlarını da peşinden sürüklüyor

profil
BT Ekip
22.05.2024
Serenay Sarıkaya, Mavi ile birlikte ‘Biraz jean mi konuşsak?’ diyor

Güzelliği, kendine has muhteşem enerjisi ve tarzıyla gerçek bir jean ikonu olan Serenay Sarıkaya ile Mavi, birlikteliklerinin 10’uncu yılını kutlamak için bir reklam kampanyasına imza attı. Reklam filminde ‘Biraz jean mi konuşsak?’ diyen Sarıkaya; Mavi’nin zamansız klasik denimlerinin yanı sıra Wide Leg, Straight, Baggy, Flare gibi sezonun en trend ve yeni fit’leri ön plana çıkarıyor.

Mavi’nin tasarım stüdyosunda geçirdiği bir günü konu alan filmde Serenay, “Önce o seni sarar, sonra sen ona sararsın” diyerek Mavi’nin mükemmel fit’lerinin ve üst düzey kalitesinin vazgeçilmezliğine vurgu yapıyor. Serenay’a, Peggy Gou’nun yayınlandığı günden itibaren müzik dünyasına damgasını vuran "Starry Night" parçası eşlik ediyor ve etkileyici görüntüler ortaya çıkıyor.

Mavi ve Serenay yine jean konuşuyor, konuşturuyor ve jean modasına yön veriyor. Filmin sonunda Mavi ekibinin Serenay için tasarladığı ‘Serenayss / Mavi Jeans’ etiketli jean ceket sürprizi, birlikteliklerinin sembolü haline geliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler