MODA - ÜNLÜLER

Sydney Sweeney, Jimmy Choo'nun yeni kampanyası için yollara düşüyor

Güzel oyuncu Sydney Sweeney, Jimmy Choo’nun İlkbahar/Yaz 2024 kampanyası için Palm Springs'te objektif karşısına geçti. Sweeney, kampanya için Kaliforniya çölünde bir yolculuğa çıktı

profil
BT Ekip
08.05.2024
Sydney Sweeney, Jimmy Choo'nun yeni kampanyası için yollara düşüyor

Oyuncu ve yapımcı Sydney Sweeney, Jimmy Choo'nun Palm Springs'te çekilen yeni Yaz 2024 kampanyasının yıldızı olarak karşımızda. Kampanya için keyifli bir yolculuğa çıkan Sweeney, fotoğrafçı Oliver Hadlee Pearch tarafından görüntülendi ve markanın en yeni İlkbahar/Yaz 2024 parçalarını sergiledi.

Bu sezonun ilham kaynağı olan tatlı Kaliforniya fonundaki şeker renkli kampanya, bizi iyimserlik ve ihtişamla dolu bir keşif yolculuğuna davet ediyor.

Kreatif Direktör Sandra Choi, “Sydney, Jimmy Choo'nun ruhunu temsil ediyor” diyor: “Yetenekli, kendine güvenen ve eğlenceli biri. Ayrıca ilham verici bir çalışma ahlakına sahip. Zahmetsizce havalı cazibesi, güçlü bir benlik duygusuyla destekleniyor. Bizi canlandırıcı bir maceraya çıkaran kampanya hikayesini yaratmak için Sydney ile çalışmak çok keyifliydi.”

Kampanya, direksiyon başındaki Sweeney'le binlikte bizi Kaliforniya çölünde bir yolculuğa çıkarıyor ve benzin istasyonundan fotoğraf kabinine kadar her yere uğruyor. Kampanyada Jimmy Choo'nun Batı esintili Cece Mule II'sini sergileyen Sweeney; yeni Amel Drop Heel, Diamond Tilda Ballerina Flat ve Diamond Maxi Trainer ile birlikte ‘latte’ rengindeki yeni Cinch çantayla da poz veriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog