MODA - ÜNLÜLER

Zendaya ile spor giyim markası On Going, uzun soluklu bir iş birliğine imza attı

Oyunculuğu kadar stiliyle de moda dünyasında büyük başarı yakalayan Zendaya, farklı markalarla yaptığı iş birliklerine bir yenisini ekledi. Ünlü oyuncu, son olarak spor giyim markası On Going ile uzun yıllar sürecek bir anlaşma imzaladı

profil
BT Ekip
12.06.2024
Zendaya ile spor giyim markası On Going, uzun soluklu bir iş birliğine imza attı

Güzel oyuncu Zendaya ile spor giyim markası On Running, yeni marka ortaklıklarını duyurdu ve bunun, oyuncu ile spor giyim markası arasında uzun yıllara dayanan bir işbirliğinin başlangıcı olduğu açıklandı. Ortaklık, ikilinin ürün iş birlikleri oluşturmasını ve yaratıcı kampanyalar üretmesini içeriyor. Bu kampanyalardan ilki de geçtiğimiz günlerde gün yüzüne çıktı.

‘Birlikte Hayal Edin’ adlı kampanya, Zendaya’nın etkili doğasına odaklanıyor ve hareketin insanları nasıl bir araya getirebileceğini gösteriyor. Bir parkuru sahne olarak kullanan kampanya, sporun farklı geçmişlere sahip insanları nasıl birbirine bağlayabileceğine bakıyor; yaklaşmakta olan Olimpiyatlar düşünüldüğünde bu mesaj özellikle dokunaklı hale geliyor.

Zendaya, yeni iş birliği ile ilgili yaptığı basın açıklamasında “Uzun zamandır On Running’in büyük bir hayranıyım. Markayı her zaman sette, seyahat ederken, prova yaparken ya da köpeğimle koşarken giyiyorum. Dolayısıyla bu ortaklığı resmileştirmek için çok doğru bir zamandayız” diyor. Güzel oyuncu, kampanyayı ise şöyle anlatıyor: “Beni bulunduğum yere ulaştırdıkları için çevremdeki insanlara çok şey borçluyum ve bu film, bizi her gün destekleyen ve yükseltenleri takdir ediyor. Bu iş birliği ve kapsayıcılık duygusunun parladığını düşünüyorum.”

Önceki ve Sonraki
Haberler