Zendaya, Valentino Sonbahar-Kış 2022 kampanyası için pembelere büründü

Son dönemin en gözde oyuncusu Zendaya, marka elçisi olduğu Valentino’nun Pantone ile birlikte hazırladığı Pink PP rengi için hazırlanan Sonbahar-Kış 2022 kampanyası için objektif karşısına geçti. Güzel oyuncu, çekimde pembeler içinde poz verdi

Zendaya, Valentino Sonbahar-Kış 2022 kampanyası için pembelere büründü

Valentino Pink PP Sonbahar-Kış 2022 kampanyasının yüzü olan güzel oyuncu Zendaya, pembe rengin bu yılki popülaritesine katkıda bulunuyor. Valentino'nun Pembe PP rengi, benzersiz bir renk tonu için Pantone ile iş birliği içinde ortaya çıkarıldı. Son dönemin en gözde yıldızı, kampanya için Michael Bailey-Gates tarafından görüntüledi.

Geçtiğimiz pazartesi günü düzenlenen 74. Emmy töreninde, ‘Euphoria’daki rolüyle ikince kez Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Zendaya, kampanya için pembe bir fonun önünde yine aynı renkte kıyafetlerle çarpıcı pozlar verdi. Valentino Kreatif Direktörü Pierpaolo Piccioli’nin tasarladığı muhteşem elbiseler, çantalar ve platform çizmeler; kampanyanın öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

Bir fotoğrafta Zendaya; krep kumaştan yapılmış kısa bir elbise, tayt, platform çizmeler ve mini bir el çantasıyla görülüyor. Başka bir karede ise güzel oyuncu; krep kumaştan bir blazer ve uyumlu bir pantolonla poz veriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler