YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Baby Dior’dan miniklere özel bebek arabası

Lüks moda evi Dior’un bebek markası Baby Dior, minikler için ilk defa bir bebek arabası çıkardı. Son derece konforlu ve korunaklı olan, gri ile açık pembe renklerinde üretilen araba, Dior’un zarafetini yansıtıyor

Baby Dior’dan miniklere özel bebek arabası

Her ebeveyn, bebeği için hem korforlu, hem kaliteli, hem de şık bir bebek arabası ister. Baby Dior’un yeni bebek arabası da tam bu arayışlara yanıt veriyor. Lüks moda evi, ikonu ‘cannage’ deseniyle üretilmiş ilk bebek arabasını sundu. Açık pembe ve Dior grisi tonlarında üretilen bu çok özel tasarım, zamansız zarafeti yaratıcılık ve kullanışlılıkla kombinliyor. Bebek arabasının kompakt formu modern hatlarıyla göze çarparken, imza desenin grafikleriyle süslenmiş, ayarlanabilir güneşliği her hava koşulunda bebeğinize koruma sağlıyor. Taşıması kolay, hafif ve modüler yapısıysa bu eşsiz arabanın istenildiği zaman zahmetsizce ve güven içinde katlanmasına olanak tanıyor. Arabanın ergonomik tasarımı çocuklara destek ve konfor sağlıyor.

Son bir sürpriz olarak tekerleklere ve şasiye yerleştirilen Dior logosu ile, Christian Dior’un büyük önem verdiği detay sanatına saygı duruşunda bulunuluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler