YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Fenomen içerik Cocomelon, şimdi Baby on the Go patiklerinde!

Fenomen içerik Cocomelon, şimdi Baby on the Go patiklerinde!

Miniklerin adımlarına rahatlığı ve şıklığıyla eşlik eden Baby on the Go patiklerinde artık, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de izlenme rekorları kıran okul öncesi fenomen içerik ‘Cocomelon’ var! Dünyada aylık 2.5 milyar izlenen ‘Cocomelon’ serisi, Türkiye’de de 2021’in ilk 10 ayında 493 milyon YouTube görüntülemesi ile tüm Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkeleri içerisinde ikinci sıraya yerleşti.

Minikler artık attığı her adımda onlara eşlik edecek, aynı zamanda harfleri, sayıları, hayvan seslerini ve daha fazlasını tüm aile için eğlenceli tekerlemeler ve şarkılarla öğreten ‘Cocomelon’lu patiklerini çok sevecekler.

Eğitici içerik ‘Cocomelon’un dünyası ile tasarlanan ve miniklerin kalbini çalacak olan Baby on the Go patikleri; capcanlı renkleri, hava alan, terletmeyen yazlık kumaşları ile minik ayakların konforlu adımlar atmasına yardımcı olur. Ayak bileklerindeki esneme detayı ile kolayca giydirilip çıkarılabilen patikler; yumuşak ve esnek yapılarıyla minik ayakların rahat gelişimi için gereken alanı sağlar.

Kullanılan materyaller bebeklerin ayaklarının hava almasını sağlarken aynı zamanda yıkanabilir özelliktedir. Baby on the Go patiklerinin kumaşlarının boyanmasında azo boya kullanılmaz. Patikler, azo ve phytalate testinden geçirilir ve laminasyonunda nefes aldıran ham bez kullanılır.

Önceki ve Sonraki
Haberler