YAŞAM - EV

Duvar dekorasyonu için 4 fikir

Standart boyalı duvarlarımızdan sıkılmadık mı? Size taze fikirlerle geldik! Mimar Çiğdem Durmayaz, duvarlarımızı bambaşka bir havaya büründürüp ev atmosferini bütünüyle değiştiren öneriler sunuyor.

profil
BT Ekip
05.12.2020
Duvar dekorasyonu için 4 fikir

Görsellere göz atmadan önce size kısa bir bilgi vereyim. Yağmur Yörük son dönemde tanışmış olduğum harika bir artist. Oldukça ilginizi çekecek çalışmalarını oluştururken öncelikle kalemle eskiz yapıp sonrasında mat iç cephe boyası kullanarak boyamayı tercih ediyor. Genelde serbest el çizimi yapan Yağmur, büyük yüzeylerde yansıtma veya grid yöntelerini kullanıyor. Dyo boya sponsorluğunda hazırladığı çalışmalarını gelin birilikte inceleyelim.


 

Seramiklerle veya boyalı kiremitlerle oluşturulmuş bu stiller duvarlarınızı bir adım öne çıkarıyor.Siz de evinizde seçeceğiniz farklı boyutlarda ve renklerde seramiklerle evinizin stilini farklı bir boyuta geçirebilirsiniz.


Tabii ki de duvar kağıtlarını atlamak olmazdı! Seçeceğiniz farklı tarzlarda duvar kağıtlarıyla odalarınızda kontrast oluştururken elegan bir görüntü de elde edebilirsiniz.


Değişik motiflerle işlenmiş brüt beton duvarlar bizce oldukça asil. İnceleyin deriz...

Bonus: Banyo dekorasyonu için 3 öneri


Önceki ve Sonraki
Haberler