YAŞAM - EV

Swarovski x Marvel İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu süper kahramanları evinize taşıyor

Ünlü mücevher markası Swarovski ve Marvel bir kez daha bir araya geldi ve İlkbahar/Yaz 2024 sezonu için yine iddialı bir koleksiyona imza attı. Koleksiyon; Marvel’in Kaptan Amerika, Thor, Thanos, Loki ve Kaptan Marvel gibi süper kahramanları ve kötü adamlarıyla evinize enerji katmayı hedefliyor

profil
BT Ekip
19.04.2024
Swarovski x Marvel İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu süper kahramanları evinize taşıyor

Swarovski ve MARVEL, kendini ifade etme konusundaki ortak bir adanmışlık üzerine tekrar güçlerini birleştiriyor.

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına en sevdikleri çizgi roman ikonlarını hayal ettirerek yeniden sunan MARVEL x Swarovski, dikkat çekmek ve iç mekanlara enerji vermek için tasarlanmış göz kamaştırıcı yeni bir ev koleksiyonuyla geri dönüyor. 

Parlak ve cesur tonlarda tam kesim fasetler kullanılarak ustalıkla işlenen her bir kristalize karakter; cesaret, zeka ve gücün bir birleşimini sembolize ederek güçlü bir şekilde parıldıyor. 

Swarovski uzmanlığının ve MARVEL gücünün heyecan verici bir çıktısı olan İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu, Süper Kahramanları ve destansı kötü adamları dinamik bir ışıltıyla kutlamak için kristallerin gücünü kucaklıyor. 

Kaptan Amerika, Thor, Thanos, Loki ve Kaptan Marvel'in solo figürlerinin yanı sıra çarpıcı bir bütün MARVEL Avengers parçasını da içeren koleksiyonun hassas kaplamaları, detaylara gösterilen olağanüstü özeni sergiliyor. Yoğun canlı renkler Swarovski'nin prizmatik parlaklığını ön plana çıkarırken, anında tanınan unsurlar ve klasik pozlar MARVEL'in efsanevi kahramanlarından ilham alıyor.

MARVEL x Swarovski ev koleksiyonuna, Swarovski online ve Swarovski mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler