YAŞAM - HABER

BVLGARI, yeni Bodrum mağazasını görkemli bir etkinlikle kutladı

Dünyanın önde gelen lüks mücevher markası Bvlgari, geçtiğimiz günlerde Bodrum’un çekim noktası Yalıkavak Marina’da kapılarını açan Türkiye’deki ilk yazlık mağazasını, üst düzey davetlilerin bir araya geldiği çok özel bir etkinlikle kutladı. Buse Terim Bahçekapılı'nın da davetliler arasında olduğu etkinliğin ev sahibi markanın CEO’su Jean-Christophe Babin oldu. Bvlgari Türkiye marka elçisi Serenay Sarıkaya ve Bvlgari marka dostu Anna Cleveland da etkinliğin önde gelen isimleri arasındaydı.

profil
BT Ekip
01.07.2021
BVLGARI, yeni Bodrum mağazasını görkemli bir etkinlikle kutladı

Cüretkarlığın, geleneksel ile modernin eşsiz birleşiminin, özgünlüğün ve Romalı estetiğin temsilcisi, dünyanın önde gelen İtalyan lüks mücevher markası Bvlgari, Capri, Mikonos, St. Tropez, İbiza ve Dubai gibi gözde tatil destinasyonlarıylarıyla birlikte Bodrum’da da yepyeni yazlık mağazasını açtı. Marka, Bodrum'un gözde lüks alışveriş noktası Yalıkavak Marina’da kapılarını açan mağazasını 30 Haziran Çarşamba akşamı gerçekleşen çok özel bir davet ile kutladı.


Bvlgari CEO’su Jean-Christophe Babin’in ev sahipliğinde gerçekleşen davette misafirler, öncelikle markanın Romalı kimliğini yansıtan, Sonsuz Şehir’in büyüleyici gün batımlarına atıfta bulunan safran renginin başrolde olduğu, 110 m2 büyüklüğünde mağazayı ve Bvlgari’nin nefes kesici mücevher ve saat koleksiyonlarını keşfettiler. Daha sonra ise Halas 71 yatının benzersiz atmosferinde, Akdeniz ruhunu yansıtan keyifli bir yaz akşamının tadını çıkardılar. Misafirler arasında kısa süre önce Bvlgari’nin ilk Türk marka elçisi olan ünlü yıldız Serenay Sarıkaya ve Bvlgari marka dostu Anna Cleveland da bulunuyordu. 


Davete katılan isimler arasında Hayrettin- Buket Taşdelen, Esra – Şenol Şankaya, Tuğana Savgı Kaya, Arzu Savgı, Yasmin Karamolla, Nesrin Sarıoğlu, Selen Sarıoğlu, Begümhan Kurdoğlu, Ecehan Kurdoğlu, Neşe Boysanoğlu, İlke-Chirag Shah, Rachel Araz Kiresepi, Buse Terim Bahçekapılı, Nur Bilen Yavuzer, Reha Yavuzer, Pelin Kaya ve Didem Bağrıaçık bulunuyordu.  

Bonus: Bulgari Magnifica High Jewellery koleksiyonu


Önceki ve Sonraki
Haberler