YAŞAM - HABER

Yine yeni bir heyecan...

Şu aralar karmakarışık duygular içerisindeyim desem yeridir... Hiç beklemediğim bir anda öğrendim ikinci kez hamile olduğumu. İtiraf ediyorum, her zaman kalabalık bir aile hayalim vardı. Ama bu kadar erken gerçekleşeceğini tahmin etmemiştim. :)

Yine yeni bir heyecan...

Bugün itibariyle 12 haftalık hamileyim. Henüz cinsiyeti belli değil ama öğrenir öğrenmez sizinle paylaşacağım.

Hamileliğim aynı Nil'de olduğu gibi çok bulantılı geçiyor. Bulantı iki hamileliğimde de beni en zorlayan şey oldu. Ruh halim ise biraz karışık. Bunun nedeni de Nil'i düşünüyor olmam. Yaş aralığının bu kadar az olması Nil'i ne kadar etkiler, kıskançlık yapar mı gibi kafamda bir sürü soru var. Daha yeni alıştığım sorumluluğun iki katına çıkacak olması sebebiyle biraz tedirginim tabii. 

İşler umduğumdan da hızlı büyüyor. Baby on the Go sınırları aşıp, ABD’de bile satılmaya başlıyor. Aslında Nil'i kucağıma almadan önce de buna benzer tilkiler dolaşıyordu kafamda. Ama şimdi dönüp baktığımda, tüm o tedirginliklerim aklıma geldikçe gülüp geçiyorum. Muhtemelen ikinci bebeğimi gördüğüm anda da tüm bu soru işaretleri uçup gidecek. Hele hele anneliğe dair deneyimlerim, bilgilerim bu kadar tazeyken 2 numaranın daha kolay büyüyeceğine eminim. :) Bakalım zamanla yaşayıp göreceğiz. :) Nil’de olduğu gibi bu hamileliğimle ilgili deneyim ve yaşadıklarımı yine sizlerle paylaşacağım. 

Benimle bu heyecanı paylaşan sizlere şimdiden çok teşekkür ederim. Tek dileğim sağlıkla ve hayırla gelmesi... Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın.  Heyecanımı paylaştığınız için çok teşekkür ederim.
 
Sevgiler,

Buse

 

Önceki ve Sonraki
Haberler