YAŞAM - TEKNOLOJİ

Apple Music kullanıcıları artık kareoke yapabilecek

Karaoke yapmayı seviyorsanız, Apple Music’in yeni özelliği Sing tam size göre! Yeni yıl öncesi kullanıma sunulması beklenen Apple Music Sing; kullanıcıların şarkı söyleme, yedekleme, başkalarıyla düet yapma gibi birçok şey yapmalarına fırsat sunacak

Apple Music kullanıcıları artık kareoke yapabilecek

Apple Music, kullanıcıların en sevdikleri şarkılara ve sanatçılara eşlik etmelerini sağlayan Apple Music Sing adlı yeni bir uygulama içi özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Yeni yıldan önce gelmesi beklenen özellik; kullanıcıların şarkı söylemelerine, yedeklemelerine, başkalarıyla düet yapmalarına ve daha pek çok şeye fırsat verecek.

Apple'ın Apple Music ve Beats Başkan Yardımcısı Oliver Schusser, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Apple Music'in şarkı sözü deneyimi, hizmetimizdeki en popüler özelliklerden biri. Dünyanın her yerindeki kullanıcılarımızın en sevdikleri şarkıları takip etmeyi sevdiklerini zaten biliyoruz. Bu nedenle şarkı söyleyerek müzikle daha fazla etkileşim sağlamaları için bu özelliği daha da geliştirmek istedik. Apple Music Sing gerçekten çok eğlenceli oldu, müşterilerimiz buna bayılacak.”

Apple Music Sing, herhangi bir Apple Music abonesi tarafından kullanılabilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi