YAŞAM - TEKNOLOJİ

En çok tavsiye edilen elektrik süpürgeleri

Temizliğin hiç olmadığı kadar hayatımızın merkezinde olduğu bu dönemde, yeni nesil elektrik süpürgelerini, ihtiyacınıza uygun etkili ve pratik modelleri bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
06.06.2020
En çok tavsiye edilen elektrik süpürgeleri

1. DYSON Cinetic Anımal Pro 2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge: Verimli toz ayırma işlemi sayesinde diğer elektrikli süpürgeler gibi yıkanması veya değiştirilmesi gereken bir filtresi yoktur. Diğer elektrikli süpürgeler devrildiğinde öyle kalır. Ancak Dyson Big Ball silindir elektrikli süpürgeler kendi kendine düzeliyor. Tozu ve pislikleri tek bir düğmeye basarak boşaltabilirsiniz. Pisliğe dokunmanız gerekmez.

2. DYSON V8 Absolute Kablosuz Elektrikli Süpürge: Tek bir tıkla dikey süpürgeden el süpürgesine ve el süpürgesinden dikey süpürgeye dönüşür. İster dökülenleri hızlıca temizlerken, ister kapsamlı ev temizliğinde kullanın.


1. Arçelik Sarjlı Dik Süpürge: Yüksek temizlik performansı ve 400 w motor gücü ile 35 dakika kablosuz çalışma süresi mevcuttur. Hem dik süpürge hem de el süpürgesi olarak kullanılır ve yer tasarrufu sağlar.

2. Arçelik TSZ 9953 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi: 

Arçelik elektrikli süpürgelerde bulunan HEPA 13 filtre tozların tekrar ortama salınmasını engelleyerek toz tutma performansını artırır. Böylece, makineden dışarı verilen hava %99,98’e varan oranda temizlenmiş olur ve A sınıfı toz tutma performansı yakalanır. Arçelik elektrikli süpürgelerin sahip olduğu TrayClean® özelliği ise toz haznesi boşaltma işlemini bir tuşa basarak tek elle yapmanızı sağlar

3.  Arçelik Imperium Go Sarjlı Süpürge: Arçelik Imperium Go Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge yeni nesil süpürge teknolojisi ile temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek, performansıyla sizi kendine hayran bırakacak.165W emiş gücü ile evin ana süpürgesi kadar güçlüdür. Fırçasında bulunan led ışığı sayesinde gözden kaçan veya görülmeyen kirlerin detaylı temizliğine yardımcı olur. 45 dakikaya kadar kullanım süresi ile uzun süreli süpürme imkanı sunar. 3 kademe bulunan kablosuz şarjlı dik süpürge minimum modda 45dk, orta modda 22dk, turbo modda ise 7 dakika çalışma süresine sahip.


1. Mi Robot Vacuum Mop - Kablosuz Süpürge VACUUMMOP: Robot, tüm süreç boyunca su hacmini otomatik olarak kontrol eden, zemini koruyan ve sızıntı yapmadan su çıkışını eşit bir şekilde sağlayan 200 ml akıllı elektronik kontrollü su deposu ile donatılmıştır. NIDEC strong fırçasız motor kullanır, sürekli olarak zemindeki kirleri süpürür ve boşluklar arasında güçlü emiş sağlar.

2. Mi El Süpürgesi: 1C Handheld Kablosuz Şarjlı Süpürge, geniş temizleme tankı ve birden çok başlık ve borusuyla benzer ürünlerden bir adım öne çıkıyor. Mi 1C Handheld Kablosuz Şarjlı Süpürge ile zemin, kanepe, halı ve evin birçok bölgesine yerleşmiş tozu ve kiri rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kolay çıkarılabilir toz haznesi sayesinde ürün temizliği de çok rahat yapılabilir.


ELECTROLUX PF91-ALRGY PURE F9 ÇOK YÖNLÜ ŞARJLI DIKEY SÜPÜRGE: Evinizi tek bir şarjda kusursuz şekilde temizlemek için, geleneksel elektrikli süpürgenin güç ve performansı ile kablosuz süpürgenin pratikliğini bir arada sunuyor. Maksimum güç ayarlarında, tek bir şarjla 80m2'ye kadar zemini temizler. Allergy Plus yıkanabilir filtre ve 5 kademeli siklonik teknoloji, ince toz ve evcil hayvan tüylerini mühürler, egzoz havasını % 98,6 oranında temizler.* AllergyPro başlık ile mobilyalarınızdan, döşemenizden ve merdivenlerinizden toz ve ince partikülleri temizleyebilirsiniz. Yumuşak pedli hassas yüzey başlığı, hassas yüzey ve mobilyaların tozunu alırken onlara zarar vermez.

ELECTROLUX PC91-8STMT PURE C9 TORZ TORBASIZ ELEKTRIKLI SÜPÜRGE: Pure C9, huzurlu bir temizlik deneyimi için PureFlow Silent sistemi ile üstün 4A sınıfı temizlik performansı sunar. 7 aşamalı filtreleme sistemi, gelişmiş mikro toz filtrelemesi sağlar ve evinize yalnızca temiz hava salınımını garanti eder. 7 aşamalı filtreleme sisteminin kritik bir basamağı olan devrim niteliğindeki 3 Boyutlu filtre, asgari emiş kaybıyla üstün 4A sınıfı temizlik performansı sağlar. İçinizin tamamen rahat olması için asla değiştirilmesi gerekmeyen, özel ömür boyu kullanabileceğiniz filtre ile beraber gelir.


1. Philips Speedpro Max Şarjlı Dikey Süpürge:SpeedPro Max, 360 derece çekim gücü ile ileri ve geri hareket ederken her geçişte daha fazla toz toplar, ulaşılması zor köşeleri bile temizler. Hem sert zeminleri hem halıları daha kısa sürede, daha etkili bir şekilde süpürebilirsiniz.

2. Philips Maraton Ultimate: Alerji H13 Filtre; polen, evcil hayvan tüyleri, ev tozları ve diğer alerjenler dahil en ince tozları bile %99,9 oranında hapseder. Power Max Sensör, filtre temizleme zamanı geldiğinde sizi uyarır ve en yüksek performansla maksimum emiş gücünden yararlandığınızdan emin olmanızı sağlar.


1. ŞİPŞAK-S DU 2550: Torbasız ve pratik kullanımı, yüksek emiş gücü ve teleskopik uzatma borusu ile temizliğin kolay ve çabuk olmasını sağlar. Ayrılabilen gövdesi sayesinde temizlenmesi zor alanlarda çok kullanışlıdır.

2. SESSİZ SS 2400: Ultra sessiz teknolojisi (73 dB (A))  ile süpürge kullanımında yaşanılan gürültü problemini ortadan kaldırır. Yüksek emiş gücü ve H.E.P.A filtre sayesinde en ufak toz partiküllerini yakalayarak hapseder ve dışarıya temiz hava çıkısını sağlar.

3. TECHNOVAC TR 8700: Üstün tasarımlı HI-TECH cyclone toz haznesi ve yüksek emiş gücü ile tozu havadan ayrıştırıp merkeze toplayarak hapseder, dışarıya temiz hava çıkışını sağlar. Tüm tozlar, Multi-cyclone haznenin alt tarafında toplanır, ayrılabilir hazne sayesinde kolayca boşaltılır ve temizlenir.

4. PRATIC-S P 1200: Son 20 yıldır Türkiye’nin en çok satan makinası olan Pratic-S P 1200 torbasız ve pratik kullanımı, yüksek emiş gücü ile temizliğin kolay ve kısa sürede bitmesine yardımcı olur. Ayrıca ayrılabilen gövdesi sayesinde de temizlenmesi zor alanlarda çok kullanışlıdır. Motor gövdesinin üst kısımda olması, tavan ve koltuk altı gibi yerlerin temizliğinde avantaj sağlar.


1.Samsung Jet Dikey Kablosuz Şarjlı Süpürge: Maksimum emiş gücüyle farklı zeminleri temizleyin. Samsung Dijital Inverter Motor, 200 Watt'a kadar güç üretir. Fırçadan filtreye kadar uzanan aerodinamik tasarım hava akışını optimize ederken, çoklu siklon özelliğine sahip hava filtresi de ince toz parçacıklarını hapseder. Turbo Aksiyonlu Fırça ile hem halılardaki hem de sert zeminlerdeki ince toz parçacıklarını temizleyebilirsiniz. Fırça, dakikada yaklaşık 3.750 dönüş yapar. 180 derece dönebilen kafa, kolayca yön değiştirip her köşeyi temizlemenizi sağlar. Tek tıkla çıkarabileceğiniz döner hazneye kolayca bakım uygulayabilirsiniz.

2. Samsung VC07R302MVP 750 Watt 3A Toz Torbasız Elektrikli Süpürge: CycloneForce sistemi, toz ve kiri havadan çekip dış hazneye hapseden güçlü bir merkezkaç kuvveti oluşturarak yüksek emişi muhafaza eder. Böylece, filtreyi temiz tutar, tıkanmayı önler ve sürekli yüksek emiş gücü sağlar.Elektrikli süpürgenizi boşaltırken zamandan tasarruf edin. Geniş kapasiteli toz haznesi 2,5 litre toz ve kiri tutarak uzun süre temizlik yapmanızı sağlar. Dolduğunda da tek bir dokunuşla kolayca çıkarılır açılabilir. Böylece içindekileri kolayca boşaltabilirsiniz.5 Kademeli Filtre Sistemiyle temiz hava solumanızı sağlar. Orta ve yarı orta boyutlu tozlar Sünger Filtre ve Kumaş Filtre tarafından yakalanmadan önce, bir siklon büyük toz parçacıklarını ayırır. Hava motordan geçtikten sonra, Yüksek Verimli Filtre ve Sünger Filtre, ince tozları yakalayıp hapseder.

3. Samsung Powerbot Robot Süpürge: Emiş gücünden taviz vermeyen, daha ince bir gövde tasarımı. Halıların üzerindeki ve alçak mobilyaların altındaki toz ve kirleri çekmek için 20 kat fazla emiş gücü üretir. Geliştirilmiş, yüksek performanslı FullView Sensor™ 2.0, geniş bir alanı tarar ve çok ince veya küçük engelleri tespit eder. Ek olarak, oda köşelerini hisseder ve %37 daha yüksek emiş gücüyle köşeleri üç kez temizler.

Mutlaka okuyun: Hassas ciltler için bakım önerileri

 


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog