YAŞAM - TEKNOLOJİ

Hamilelerin hayatını kolaylaştıran uygulama

Hafta hafta hamileliğinizi ve bebeğinizin gelişimini takip edebileceğiniz, ultrason görüntülerinizi kaydedebileceğiniz, doktorunuza yönelik soruları not edeceğiniz bir uygulamayla tanıştırmak istiyoruz sizi. ALLE Hamile uygulaması anne adaylarının yardımına koşuyor.

profil
BT Ekip
30.09.2016
Hamilelerin hayatını kolaylaştıran uygulama

ALLE Hamile mobil uygulaması hamileler ile onların yakınlarının tüm ihtiyaçları araştırıldıktan sonra yaratılan ilk, hafta hafta hamilelik takip uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

ALLE Hamile, hamilelerin her hafta, alanında uzman ve tecrübeli doktorlar tarafından hazırlanmış hamilelik bilgilendirmelerini okuyabildikleri bir rehber. Uygulama içerisindeki Hamileye Özel Takvim, Tekme Sayacı, Kasılma Sayacı veya Kilo Takibi gibi birçok diğer özellik sayesinde hamilelik hikayelerinin an be an kaydının tutulması ve hamilelik günlüğünün hiçbir ek efor sarf etmeden otomatik olarak oluşturulması da mümkün.

Uygulamaya kayıt olan hamile adayları, hamilelik haftalarına uygun bir takvimle kişiye özel olarak gönderilen e-bültenler aracılığıyla ALLE Hamile’nin desteğini daima yanlarında hissedebiliyorlar.

Hamilelik sürecinin tüm hassas detaylarının göz önünde bulundurularak hazırladığı “hamileye özel profil” alanları sayesinde hamileler, takibine kendi izin verdikleri aile üyeleri ve yakınlarıyla hamilelik süreçlerine ait notlarını, fotoğraflarını ve videolarını paylaşabiliyorlar.

2 ay gibi kısa bir süre içerisinde 10 bin kullanıcıya ulaşan uygulama şimdilik sadece App Store’da var. Ancak 2017’nin ilk aylarından itibaren Android telefonlara da indirmeniz mümkün olacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog