YAŞAM - TEKNOLOJİ

Moda takipçilerinin favorisi 5 uygulama

Dünyaya ve hayata teknoloji ile bağlandığımız bu günlerde moda takipçileri, dijital mecralarda buluşmaya devam ediyor. Modayı bir yaşam tarzı olarak benimseyenlerin ve moda kadar sanatı da takip edenlerin favorisi 5 uygulamayı bir araya getirdik...

profil
BT Ekip
26.04.2020
Moda takipçilerinin favorisi 5 uygulama

Daniel Beckermann tarafından kurulan uygulama, küresel erişim sağlayan bir sosyal ağ... Takip ettiğiniz kişilerin gardıroplarını inceleyebildiğiniz ve hatta satın alma yapabildiğiniz bir çeşit dijital pazar.   

 


Depop sevenlere vintage alternatif Object Limited'den geliyor. İkinci el alışveriş sırları, tasarımcıları, koleksiyonerleri ve tabii stil sahibi moda takipçilerini bir araya getiren platformda alışveriş yapabiliyorsunuz. 


Fenomenler nereden giyiniyor? Sorusunun yanıtını bulabileceğiniz ideal bir platform. Moda takipçilerinin iletişime geçtikleri uygulamada, aradığınız ürünlerin alışveriş linklerine ulaşabiliyor ve trendleri takip edebiliyorsunuz. 


Porter ve Harpers Bazaar UK dergilerinin ödüllü yayın yönetmeni Lucy Yeomans tarafından tasarlanan uygulama lüks moda markalarına odaklanıyor. Bu platformda avatarınızı oluşturmanız ve onu lüks tasarımlarla giydirmeniz mümkün. Uygulama alışveriş imkanı da sunuyor.


Wardrope bilinen en kapsamlı lüks ikinci el kiralama platformu. Kiralama olanağı yalnıza ABD sınırlarında geçerli olsa da koleksiyonerleri takip etmek ve iham almak için ilgi çekici bir uygulama...


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog