EĞLENCE - KIRMIZI HALI

Ünlüler, Karayipler’de UNICEF için buluştu

Karayipler’deki St. Barths’ta UNICEF için düzenlenen yardım etkinliğinin kırmızı halısı ünlü isimlerin şıklık yarışına sahne oldu. Dua Lipa, Izabel Goulart gibi isimler iddialı kıyafetleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti

Ünlüler, Karayipler’de UNICEF için buluştu

2021’in son etkinliği, 29 Aralık’ta Karayipler’deki St. Barths’ta gerçekleşti. LuisaViaRoma’nın UNICEF için düzenlediği yardım etkinliğinde, dünyanın dört bir yanındaki çocuklara yardım sağlayan Birleşmiş Milletler ajansı için para toplanmasına katkı sağlayan ünlü isimler katıldı.

Etkinliğin konukları arasında, iki yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Anwar Hadid’den geçtiğimiz günlerde ayrılan ünlü şarkıcı Dua Lipa da vardı. 26 yaşındaki Lipa; Stella McCartney tasarımı, transparan, yeşil elbisesiyle etkinlikte tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yardım etkinliğinin bir başka dikkat çeken ismi ise 37 yaşındaki Brezilyalı model Izabel Goulart oldu. Goulart, objektiflere karın kaslarını ortaya koyan pencereli, gümüş rengi parlak elbisesiyle poz verdi.

Gecenin tarzları ve kıyafetleriyle konuşulan isimleri arasında Sean Penn ile Robin Wright’ın oyuncu kızları Dylan Penn ile dünyaca ünlü modeller Nina Agdal, Frida Aasen ve Jordan Barret de vardı. İşte partide tarzlarıyla dikkat çeken o isimler…


Önceki ve Sonraki
Haberler