EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Buse Terim 'Özgürlüğün 50 Tonu' galasında

Tüm dünyada heyecanla takip edilen serinin son filmi "Özgürlüğün 50 Tonu", bu Cuma vizyona girmeden önce özel galayla Paris'te gösterildi. Bu özel ilk gösterime Türkiye'den davetli olarak katıldım ve sizin için bu romantik geceyi yazdım.

profil
Buse Terim
08.02.2018
Buse Terim 'Özgürlüğün 50 Tonu' galasında

Son yılların en çok konuşulan hikayelerinden biri olan, tüm dünyada büyük hayran kitleleri edinen “Fifty Shades” serisinin son kitabından uyarlanan “Özgürlüğün Elli Tonu” filmi galasına katılan şanslılardan biri de bendim. Bay Grey ve Bayan Grey’in sonunda mutluluğa kavuşup, evliliğe adım atması ile başlayan hikayede, gala için Paris’in seçilmesi tesadüf değil. Serinin en romantik filmi, dünya prömiyerini aşkın başkenti Paris’te yaptı. Dünya çapında 950 milyon doların üzerinde hasılat yapan, 2015 ve 2017’nin gişe rekortmeni filmlerindeki olayların devamını konu alan yeni bölüm tüm dünyada da Sevgililer Günü’nde vizyona giriyor.

Öncelikle yakından deneyimlediğim için belirtmem gerek; filmin çok büyük ve sadık bir hayran kitlesi var. Paris’te sıfırın altında karlı bir havada tıklım tıklım bir alanda, basının da büyük ilgisi eşliğinde bir etkinliğe şahit olduk. Dakota Johnson, Rita Ora ve tabii ki Bay Grey rolüyle Jamie Dornan gibi isimler kırmızı halıda her zamanki gibi çok şıklardı. Özellikle, tanışma ve konuşma fırsatı bulduğum Dakota Johnson, duru makyajı ve şık Prada elbisesiyle gerçekten ışıldıyordu. Samimi tavırlarıyla kalbimizi fetheden Rita Ora, bembeyaz uzun kıyafetinin içinde, Dakota Johnson’un tabiriyle adeta bir kar tanesi gibiydi. Jamie Dornan ise rolünün hakkını verir biçimde   jilet gibiydi.

Galaya katılan birçok ünlü ismin arasında stilleriyle dikkatimi çeken isimler ise One Direction’dan Liam Payne ve Fransa güzellik kraliçesi Maeva Coucke oldu. Şunu da belirtmeliyim; konuşma ve tanışma fırsatı bulduğum tüm teknik ekip, tüm oyuncular, herkes çok sıcak ve samimiydi. Bu pozitif enerji, galanın havasına da yansıyordu.

Özetle, yine rekorlar kırması beklenen, hayranlarını ve sinemaseverleri mutlu edecek bir yapım bizleri bekliyor. “Özgürlüğün Elli Tonu” tüm dünyayla aynı anda 9 Şubat’ta ülkemizde de vizyona girecek, şimdiden herkese iyi seyirler!

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog