EĞLENCE - ÜNLÜLER

Boşanmaları belgesel oluyor

Johnny Depp ve Amber Heard’ün evliliğinin çöküşü ve boşanma davaları hakkında iki bölümlük bir belgesel çekiliyor. Belgeselde Depp ve Heard, olaylı boşanmalarını kendi açılarından anlatacak.

Boşanmaları belgesel oluyor

58 yaşındaki dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Johnny Depp ile 35 yaşındaki eşi Amber Heard'ün yıllarca süren ve birbirlerini aile içi tacizle suçladıkları boşanma davaları, ‘Johnny vs. Amber’ adıyla belgesel oluyor. Discovery+ için çekilecek belgeselin yapımını Optomen adlı şirket üstleniyor.

Belgeselin ilk bölümünde, olaylar Depp tarafından yansıtılacak. İkinci bölümde ise süreç Heard’ün ağzından aktarılacak. Belgeselde arşiv görüntüleri, her iki tarafı da tanıyan kişilerin yanı sıra kendilerini temsil eden avukatların röportajları da yer alacak.

Belgeselin yürütücü yapımcılardan Nick Hornby, yapımda Johnny Depp ve Amber Heard’ün birbirlerine yolladıkları kısa mesajların da yayınlanacağını söyleyip sözlerine şöyle devam etti: “Belgesel, izleyiciye; mahkemede gösterilen kasetler, ev videoları ve kısa mesajlar aracılığıyla, kötü biten bir evliliğe dair nadir ve önemli fikirler verecek ve aile içi şiddet sorununu daha iyi anlatacak.”

Johnny Depp ve Amber Heard; Heard’ün 15 aylık evliklerinin ardından Mayıs 2016’da boşanma davası açmasından bu yana çeşitli davalarla hukuk mücadelesi veriyor. Heard, davayı açtıktan sonra Depp’i aile içi tacizle suçlamış ve ünlü oyuncu için geçici bir uzaklaştırma emri çıkarttırmıştı.

İddiaları reddeden Depp, geçen yıl kendisi için ‘kadın döven’ diyen The Sun’a açtığı iftira davasını kaybettiğinde büyük bir darbe aldı. Mahkeme, The Sun’ın iddiasının ‘büyük ölçüde doğru’ olduğuna karar verdi.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog