Timothée Chalamet, Willy Wonka rolünde bol bol dans edip şarkı söylüyor

Ünlü oyuncu Timothée Chalamet’nin başrolünde oynadığı ‘Wonka’ filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı. 15 Aralık’ta vizyona girecek olan filmde çikolata fabrikası sahibi Willy Wonka’yı canlandıran Chalamet, fragmanda dans edip şarkı söylerken görülüyor

Timothée Chalamet, Willy Wonka rolünde bol bol dans edip şarkı söylüyor

Roald Dahl'ın Charlie and the Chocolate Factory (Charlie’nin Çikolata Fabrikası) kitabından uyarlanan ‘Wonka’, 15 Aralık’ta seyirciyle buluşacak. Üçüncü kez beyazperdeye taşınan eserin ikonik karakteri Wonka’yı, Gene Wilder ve Jonny Deep’in ardından yetenekli oyuncu Timothée Chalamet canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda Paul King’in yer aldığı ‘Wonka’, izleyiciyi ünlü Çikolata Fabrikası’nın ilk yıllarına götürecek.

Roald Dahl'ın en ikonlaşmış eseri ve tüm zamanların en çok satan çocuk kitaplarından biri olan Charlie’nin Çikolata Fabrikası'nın merkezindeki olağanüstü karaktere dayanan ‘Wonka’; dünyanın en büyük mucidi, sihirbazı ve çikolata üreticisinin bugün bildiğimiz sevilen Willy Wonka'ya nasıl dönüştüğünün büyüleyici hikayesini anlatıyor. Timothée Chalamet, filmde Wonka’nın gençliğini canlandırıyor.

‘Wonka’ filminin yönetmen koltuğunda Paul King oturuyor. Filmde Chalamet’ye birbirinden başarılı oyuncu eşlik ediyor. Calah Lane, Keegan-Michael Key, Paterson Joseph, Matt Lucas, Mathew Baynton, Sally Hawkins, Rowan Atkinson, Jim Carter ve Olivia Colman’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı filmde Hugh Grant de sürpriz birz rolle seyirci karşısına çıkıyor.

İzleyicinin genç Willy Wonka ile tanışacağı film, hayattaki en iyi şeylerin bir hayalle başladığını ve Willy Wonka ile tanışacak kadar şanslıysanız, her şeyin mümkün olduğunu kanıtlayacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler