EĞLENCE - ÜNLÜLER

David Beckham: Victoria, 25 yıldır her gün aynı yemeği yiyor

İngiltere Milli Takım’ın eski kaptanı David Beckham, eşi Victoria Beckham’ın son 25 yıldır her gün aynı yemeği yediğini ve bundan hiç şaşmadığını söyledi: “Onunla tanıştığımdan beri sadece ızgara balık ve buğulanmış sebze yiyor. Çok nadiren bu mönünün dışına çıkar. Muhtemelen benim tabağımda olan bir şeyi paylaştığı tek zaman, Harper’a hamile olduğu zamandı.”

David Beckham: Victoria, 25 yıldır her gün aynı yemeği yiyor

Bir dönemin en ünlü futbolcularından biri olan David Beckham, yaklaşık 20 yıldır evli olduğu eşi Victoria Beckham’ın çok ilginç bir özelliğini açıkladı. Her konuda çok iyi anlaştıklarını söyleyen David Beckham, sadece söz konusu yemek zevkleri olunca birbirlerinden çok farklı olduklarını belirtti.

İngiltere’de yayın yapan River Cafe Table 4 podcast’inde konuşan İngiltere Milli Takım eski kaptanı Beckham, eşinin son 25 yıldır her gün aynı yemeği yediğini açıkladı: “Söz konusu yemek ve şarap olunca çok duygusallaşıyorum. Harika bir şey yediğimde, sevdiğim herkesin onu denemesini istiyorum. Ama maalesef 25 yıldır aynı şeyi yiyen biriyle evliyim.”

David Beckham, Victoria’nın çeyrek asırdır yediği tek yemeği de açıkladı: “Onunla tanıştığımdan beri sadece ızgara balık ve buğulanmış sebze yiyor. Çok nadiren bu mönünün dışına çıkar. Muhtemelen benim tabağımda olan bir şeyi paylaştığı tek zaman, Harper’a hamile olduğu zamandı. Benim için en şaşırtıcı oldu.”

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog