EĞLENCE - ÜNLÜLER

Margot Robbie, Barbie filminin prömiyerinde yine ikonik bir Barbie kostümü giydi

Güzel oyuncu Margot Robbie başrolünde oynadığı ‘Barbie’ filminin Los Angeles’ta düzenlenen prömiyerinde yine ikonik bebekten esinlenilerek hazırlanan bir elbise giydi. Schiaparelli imzası taşıyan elbisede, 1961 yılında piyasaya sürülen ‘Barbie-Solo in the Spotlight’ isimli bebekten ilham alındı

Margot Robbie, Barbie filminin prömiyerinde yine ikonik bir Barbie kostümü giydi

Merakla beklenen ‘Barbie’ filminin 21 Temmuz’da vizyona girmesine günler kala önceki gün Los Angeles’ta prömiyeri yapıldı. Prömiyerin yıldızı, tahmin edileceği gibi başrol oyuncusu Margot Robbie idi.

Filmin tanıtım turu boyunca, rolünün hakkını vererek Barbiecore görünümleriyle objektif karşısına geçen Robbie, prömiyerde de yine tüm bakışları üzerine toplamayı başardı. Güzel yıldız prömiyerde, 1961 yılında piyasaya sürülen ‘Barbie-Solo in the Spotlight’ isimli bebekten ilham alınarak Schiaparelli tarafından kendisi için özel olarak hazırlanmış bir kostüm giydi. Margot Robbie görünümünü Lorraine Schwartz imzalı mücevherler ve Manolo Blahnik marka ayakkabılarla tamamladı.

Prömiyerde Margot Robbie’nin yanı sıra filmde Ken’i canlandıran Ryan Gosling, filmin soundtrack’ini seslendiren Dua Lipa ve Billie Eilish, Nicki Minaj, America Ferrera, Gal Gadot, Jeremy Scott ve Karol G gibi ünlü yıldızlar da katıldı.

Önceki ve Sonraki
Haberler