EĞLENCE - ÜNLÜLER

Hollywood'un en çok kazanan kadın yıldızı Margot Robbie oldu

Avustralyalı güzel oyuncu Margot Robbie, başrolünde oynadığı ‘Barbie’ filminden aldığı 12.5 milyon dolar ücretle Hollywood’un en çok kazanan kadın oyuncusu olmayı başardı

Hollywood'un en çok kazanan kadın yıldızı Margot Robbie oldu

Şu sıralar Ryan Gosling ile başrolleri paylaştığı ‘Barbie’ filminin çekimlerine devam eden güzel oyuncu Margot Robbie, bu filmden aldığı ücretle Hollywood’un en çok kazanan kadın oyucusu oldu. Robbie'nin, ‘Barbie’ filmindeki rolü karşılığında 12.5 milyon dolar aldığı öğrenildi.

Variety'nin haberine göre, 32 yaşındaki Avustralyalı yıldızın rol arkadaşı Ryan Gosling’in filmden aldığı ücret de Robbie gibi 12.5 milyon dolar. Rosling, aldığı bu ücretle, Hollywood’un en çok kazananlar listesinde 16’ncı sırada yer aldı.

Margot Robbie, 2020 yapımı son filmi ‘Birds Of Preyson’daki rolünün karşılığında ise 10 milyon dolar almıştı. En çok kazananlar listesinde Robbie’nin ardından gelen kadın oyuncu, ‘Enola Holmes 2'deki rolü için 10 milyon dolar alan Millie Bobby Brown oldu.

Bu arada Tom Cruise, gişe rekorları kıran ‘Top Gun: Maverick’ sayesinde listenin en tepesindeki isim olmayı başardı. Devam filminin sadece yıldızı değil, aynı zamanda yapımcısı olan Cruise'un; sinema bileti satışları, rolünün karşılığında aldığı ücret ve filmin yayın gelirlerinden 100 milyon dolardan fazlasını kazanması bekleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog