EĞLENCE - ÜNLÜLER

Kim Kardashian geri mi dönüyor?

Paris Moda Haftası sırasında otel odasında gerçekleşen soygundan sonra kendini sosyal medyadan ve reality show çekimlerinden uzaklaştıran Kim Kardashian geri dönmeye hazırlanıyor.

profil
BT Ekip
28.10.2016
Kim Kardashian geri mi dönüyor?

Yakın arkadaşlarının verdiği habere göre Kim Kardashian artık kendini daha iyi hissediyor. ABD’li yıldızın 1 ay önce gerçekleşen soygunda 11 milyon dolar değerindeki mücevheri çalınmıştı. Uzun yıllar boyunca özel hayatını farklı sosyal medya platformlarından paylaşan Kardashian son 1 aydır hiçbir paylaşım yapmadı.

Geçtiğimiz günlerde arkadaşı Jonathan Cheban ile dışarıya çıktığı görüntülenen Kim Kardashian bu hafta 2 kez eşi Kanye West’in konserine katıldı. Ünlü yıldız, “Keeping Up With The Kardashians” isimli televizyon programlarının çekimlerini yeniden başlattı. Yakın çevresinden alınan habere göre Cadılar Bayramı’nı eskisi gibi çocuklarıyla dışarıya çıkarak kutlamak isteyen Kardashian’ın eski yaşantısına yakın zamanda dönüş yapması bekleniyor.

3 yaşındaki kızı North ve 10 aylık oğlu Saint ile son 1 ayının büyük çoğunluğunu Los Angeles’taki evinde geçiren Kim Kardashian sosyal medyadaki hükümdarlığına ne zaman dönüş yapacağı ise merakla bekleniyor.  

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog