EĞLENCE - ÜNLÜLER

Kim Kardashian: Kanye West’ten boşandım çünkü kendimi seçtim

Yedi yıllık evlilik ve dört çocuktan sonra Şubat 2021’de 44 yaşındaki Kanye West’e boşanma davası açan Kim Kardashian, ünlü şarkıcıdan boşanmasının nedeninin kendi mutluluğunu ön plana koyması olduğunu söyledi: “Sizi gerçekten neyin mutlu ettiği konusunda kendinize karşı dürüst olmanızın önemli olduğunu düşünüyorum. Ben kendimi seçtim.”

Kim Kardashian: Kanye West’ten boşandım çünkü kendimi seçtim

Vogue dergisinin Mart sayısına kapak olan Kim Kardashian, dergiye verdiği röportajda, Kanye West’ten boşanmasının nedeninin artık kendi mutluluğunu ilk plana koyması olduğunu söyledi. 41 yaşındaki Kardashian, röportajda şöyle konuştu: “Uzun zamandır diğer insanları mutlu eden şeyi yapıyordum. Ama son iki yıldır artık kendimi mutlu etmeye karar verdim. Ve bu gerçekten kendimi iyi hissetmemi sağlıyor. Bu kararım değişikliklere yol açmış ve boşanmama neden olmuş olsa bile, sizi gerçekten neyin mutlu ettiği konusunda kendinize karşı dürüst olmanızın önemli olduğunu düşünüyorum. Ben kendimi seçtim. Bence bunda hiçbir sorun yok.”

Skims’in kurucusu, 40’lı yaşlarına geldiği için artık kendi ihtiyaçlarına odaklanmak istediğini söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: “İyi yemek yiyeceğim, spor yapacağım, daha çok eğleneceğim, çocuklarımla ve beni mutlu eden insanlarla daha çok vakit geçireceğim. Telefonumu daha çok bırakacağım. Instagram’da görmek istemediğim şeyleri paylaşanları takibi bırakacağım.”

Kim Kardashian, kendisinden nefret edenleri nasıl engelleyebileceği konusunda tavsiye almak için küçük kız kardeşi Khloé Kardashian’dan tavsiye aldığını da sözlerine ekledi. Kardashian, zor zamanlarında aile üyelerine başvurmanın yanı sıra yakın arkadaşlarına da güvendiğini söyledi.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog