EĞLENCE - ÜNLÜLER

Nicole Peltz’in gelinliğinde nazar tılsımı, Brooklyn’in damatlığında elmas zincir

Geçtiğimiz cumartesi günü Palm Beach’te gerçekleşen düğünle hayatlarını birleştiren Brooklyn Beckham ile Nicole Peltz’in büyük günlerini sadece Vogue dergisi görüntüledi. Düğünden ilginç detaylar, yine Vogue’ta yer aldı. Peltz’in Valentino tasarımı gelinliğine annesinin hazırladığı nazar tılsımı işlendi, Brooklyn Beckham ise damatlığını yeni kayınvalidesinin hediyesi olan özel tasarım bir pırlanta zincirle süsledi

Nicole Peltz’in gelinliğinde nazar tılsımı, Brooklyn’in damatlığında elmas zincir

Victoria -David Beckham çiftinin oğulları Brooklyn Beckham ile Amerikalı milyarder yatırımcı Nelson Peltz ve model Claudia Heffner'in kızları Nicola Peltz’in geçtiğimiz gün Palm Beach’te gerçekleşen düğünlerinden kareler ortaya çıktı. İki yıldan biraz daha uzun süredir birlikte olan çift; aralarında Venüs ve Serena Williams, Eva Longoria, Gordon Ramsay, Rashida Jones, Kiernan Shipka gibi ünlü isimlerin de olduğu, Peltz Ailesi’nin Palm Beach’teki malikanesinde düzenlenen düğünle hayatlarını birleştirmişti.

Nicola Peltz düğünde, stilisti Leslie Fremar'ın yardımıyla seçilen romantik bir Valentino couture gelinlik giydi. Gelinlik, zarif işçiliğinin yanı sıra kişisel ayrıntılar da içeriyordu: Valentino ekibi, anne Peltz’in kızı için hazırladığı bir nazar tılsımını, mavi iplikle gelinliğe dikti.

Cuma gecesi samimi bir akşam yemeği ile başlayan, düğün organizatörü Michelle Rago tarafından düzenlenen düğünde gelin Nicola Peltz’in saçlarında 90'ların süper modeli Claudia Schiffer'den ilham alındı. Peltz, nikahın kıyılacağı alana babası Nelson Peltz’in kolunda yürürken ona canlı çalınan ‘Songbird’ şarkısı eşlik ediyordu. Damatlık olarak Kim Jones imzalı Dior bir smokin giyen Brooklyn Beckham ceketinin önüne ise yeni kayınvalidesinin hediyesi olan Anita Ko tasarımı elmas bir zincir takmıştı. Törenin konukları arasında olan Ko, zümrüt kesim pırlantalardan oluşan zinciri damadın cuma gecesi düzenlenen yemekte cüzdan zinciri olarak, düğün gecesi ise ceketine taktığını söyledi. Nikahın gerçekleştiği kokteyl saatinde konuklara, dört kişilik bir caz grubunun müzikleri eşlik etti. Nikah töreninin ardından kırmızı ve beyaz renklerle dekore edilen düğün çadırındaki düğünde 12 kişilik bir canlı müzik grubu eğlenceyi devraldı. Yeni evliler ilk danslarını, Güney Afrikalı sanatçı Lloyiso'nun canlı olarak söylediği ‘Only Fools Rush In’ şarkısı eşliğinde yaptı. Daha sonra Marc Anthony DJ setinin başına geçerek geceyi hareketlendirdi.

Düğünlerini kutlarken dünyanın diğer tarafında yaşananları da unutmayan Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz, insani yardım kuruluşu Care ile iş birliği yaptı ve konuklarını, Ukrayna’da savaştan mağdur olanlar için kendi adlarına bu kuruluşa bağış yapmaya davet etti.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog