EĞLENCE - ÜNLÜLER

Rihanna hamile!

Rihanna ile rap’çi sevgilisi Asap Rocky, ilk bebeklerini kucaklarına almaya hazırlandıklarını, çektirdikleri fotoğraflarla tüm dünyaya duyurdu. Rihanna, tek bir düğmesini kapattığı pembe montuyla artık iyice belirginleşen karnını gözler önüne serdi

Rihanna hamile!

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, rapçi erkek arkadaşı Asap Rocky ile bebek beklediklerini, çektirdikleri fotoğraflarla tüm dünyaya duyurdu. Rihanna, geçtiğimiz hafta sonu erkek arkadaşının doğup büyüdüğü yer olan Harlem’de çıktıkları gezinti sırasında büyüyen karnını gözler önüne serdi.

33 yaşındaki ünlü şarkıcı, gezinti sırasında artık iyice belirginleşen karnını sadece tek bir düğmesini kapattığı pembe montuyla herkese gösterdi. Rapçi sevgilisi ise, deri pantolonu, beyaz kazağı ve mavi ceketiyle ona eşlik etti. Asap Rocky’nin sık sık sevgilisini öpücüklere boğduğu gözlerden kaçmadı.

Sevgililer, bir süre yürüdükten sonra bir kafede mola verdi. İkiliyi gören bir görgü tanığı PageSix’e, ünlü şarkıcının sadece maden suyu içtiğini ve sık sık karnını okşadığını söyledi.

Rihanna’nın son dönemde neden bol kıyafetler giydiği de böylelikle anlaşılmış oldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog