GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Çatlaklarla savaşan cilt bakım ürünleri

Görünümüne önem veren kadınların en büyük korkularından biri de vücutlarında çatlaklar oluşmasıdır. Özellikle hamilelik döneminde ve hızlı kilo alıp vermeler sonrasında oluşan çatlaklar artık eskisi gibi kabus olmaktan çıktı. İşte çatlak oluşumunu önleyen ve görünümünü azaltan bakım ürünleri…

profil
BT Ekip
19.03.2022
Çatlaklarla savaşan cilt bakım ürünleri

Yüksek etkinliği nedeniyle bilinen bitki bazlı bileşenlerle formüle edilmiş, ipeksi bir yumuşaklık sağlayan krem; hamilelik ve kilo dalgalanmalarının neden olduğu çatlakları gidermeye yardımcı olur. Bitki destekli formülü elastikiyet, sıkılık ve kızarıklık üzerine etki eder. Meyan kökü türevi yatıştırıcı glisiretinik asit ve besleyici fındık yağı; gerginlik hissini azaltır, cildi pürüzsüzleştirmeye destek olur.


Doğal içeriklere sahip zengin formülü ile cildinizi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan shea yağı ve E vitamini, hamileliğiniz boyunca büyüyen karın bölgenizde ciltteki esnekliği korumayı ve rahatlatmayı destekler.


Yedi değerli bitkisel yağ ve yüzde 98 oranında doğal içerik maddesi içeren bakım ürününü, yüzünüzde ve vücudunuzda uzun süreli nemlendirme sağlamakiçin kullanabilirsiniz. Ürün; Anti-oksidan özelliği ile çatlak izlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.


Cilt elastikiyetinin artırılmasında etkili olan ürün, oluşabilecek çatlak görünümüne karşı bakım sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilmiştir. Çatlak oluşmasına karşı tedbir almak isteyen kişiler de tercih edilir.


Çok amaçlı kullanım için geliştirilmiş bir üründür; yüz, vücut ve saçta kullanılabilir. Doğal içerik desteği ile sıcak ve soğuk hava geçişlerinden kaynaklı nem kayıplarının engellenmesine yardımcı olarak çatlak oluşumlarının önlenmesini hedeflemektedir.


Çatlak oluşumunu engelleyici bu yağ, hamilelikte karın bölgesinde oluşan çatlaklara karşı etki eder. Cildinizi onarır ve nemlendirir. Kolajen üretimine yardımcı olduğu için, doğumdan sonra da çatlakların toparlanmasına yardımcı olur. İçerdiği E vitamini ve Shea yağı ile kaşıntı ve kurulukları da engeller.


Yenilenen formülü ile çatlaklarda sekiz haftada gözle görülür etki sağlar. Cilt üzerindeki çatlak görünümünün iyileşmesine yardımcı olur. A ve E vitaminleri ile papatya, biberiye, lavanta ve calendula yağları içerir. Cildin nem dengesini korurken vücutta yağlı bir his bırakmaz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog