GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

En iyi dudak bakım yağları

Sizce de dudaklarımız maske altında biraz fazla unutulmadı mı? Sağlıklı bir şekilde nem ve parlaklık veren en iyi dudak bakım yağlarını bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
02.09.2021
En iyi dudak bakım yağları

Dudakları derinden koruyan, kalıcı olarak doğal renklerini ortaya çıkaran parlak bir dudak yağı. 


Bare With Me Lip Conditioner dudaklarınızı oldukça güzel yumuşatan ve ışıltı veren şeffaf dudak yağı, vegan formülü sayensinde hayvan severlerin de kalbini kazanıyor.


Formülündeki farklı doğal yağlar sayesinde dudaklarınızı pürüzsüz görünüme kavuşturuyor. Yapışkanlık hissi olmayan ve dolgunlaştırıcı özelliği de olan dudak yağını ruj kullanımı öncesi ya da tek başına parmak uçlarınızla masaj yoluyla uygulayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun.


Balm besleyiciliği ile dudak parlatıcısı etkisinin mükemmel karışımıyla ortaya çıkan dudak yağı, dolgunlaştırıcı Hindistan cevizi yağı ve yumuşak aplikatörü ile dudaklarınızı hem pürüzsüzleştirir hem de parlatır.


Love Oil For Lips’in besleyici yağ yapısı ile dudakların ihtiyacı olan nem desteğini sağlayarak dudakların kuru ve çatlak görünümüne son verebilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli bir nemlendirme sağlayabilirsiniz. 5 farklı renk çeşidi bulunmaktadır, dudak görünümünüze en uygun olan renk seçeneği ile dudak bakımınıza başlayabilirsiniz.


Dudakları yumuşatan ve güzel bir parlaklık veren bir dudak yağı. Yapışkanlık hissi bırakmıyor, besleyici jojoba, avokado, hindistancevizi yağları ve E vitamini içeriği ile dudaklarınızı neme kavuşturuyor.


Dudak yağı içeren Shaker ailesi, hem renkli dudaklara sahip olmak hem de dudaklarına bakım yapmak isteyenler için oldukça pratik bir ürün ve yapışkan bir his bırakmıyor. Renk skalası fazla olduğu için dudak renginize yakın rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. 


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog