GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Melisa Sözen, Dermalex markasının Türkiye yüzü oldu

Güzel oyuncu Melisa Sözen, İsveç’te geliştirilen kozmetik markası Dermalex’in Türkiye’deki yüzü oldu. Markanın reklam filminde de oynayan Sözen, sürekli ağır makyaja maruz kalan yüzü için ideal bir ürün bulmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi

Melisa Sözen, Dermalex markasının Türkiye yüzü oldu

Perrigo tarafından ‘Cildinizin hak ettiği terapi’ sloganıyla Türkiye’de de satışa sunulan Dermalex, Perrigo Pazarlama Direktörü Gözde Shavky ve Dermalex Marka Yöneticisi Pınar Boyar’ın ev sahipliğinde düzenlenen bir davetle tanıtıldı. Toplantıya, Dermalex’in marka yüzü olan ünlü oyuncu Melisa Sözen de katıldı.

Bir oyuncu olarak cildinin sık sık ağır makyaja maruz kaldığını söyleyen Melisa Sözen, “Hassas bir cilde sahibim. Setlerde yapılan yoğun makyaj da cildimi yıpratıyor. Buna bir de mevsimsel değişiklikler, hava kirliliği, stres gibi etkenler eklendiğinde cildim kızarıyor, tahriş oluyor” deyip sözlerine şöyle devam etti: “Bu nedenle ben de cildime daha çok özen gösteriyor, cildimin gerçekten ihtiyaç duyduğu bileşenleri ideal miktarda içeren ürünleri tercih ediyorum. Reklam filmi çekimlerinde cildime sürekli Dermalex uygulandı ve çok memnun kaldım. Güvendiğim, arkasında durduğum bir ürünün marka elçisi olmaktan bir kez daha mutluluk duydum. Cildimi makyaj yapmasam bile sabah-akşam mutlaka temizliyorum. Nemlendirici de olmazsa olmazım. Çünkü cildimiz kuruduğunda daha kolay yıpranıyor. Tabii cildimi nemlendirirken göz çevremi de ihmal etmiyorum. Dermalex Sensitive Balance serisi tanıştığım günden itibaren vazgeçilmezim oldu.”

Formülleri cilt uzmanları tarafından İsveç’te geliştirilen Dermalex ürünleri; Gratis mağazalarında, Gratis.com ve Trendyol’da satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog